Džínsy 3-krát inak podľa slávnych žien: Ako ich nosí 15-ka či 50-ka?!

, 23.04.2018 07:00

Denimové odevy sú mimoriadne obľúbené naprieč generáciami. Aj nedávna akcia v Kalifornii to potvrdila priamo na hviezdnych hosťoch.

Podujatie WE Day California, na ktorom sa zúčastnili mnohé známe osobnosti, poukázalo na ich lásku k džínsovine. Uvoľnená atmosféra a ležérny dress-code umožnil aj hollywoodskym hviezdam, aby volili práve rifle. Ako ich nosia?

Maddie Ziegler

Slávna detská tanečnica z klipu speváčky Sie už vyrástla na pôvabnú mladú dámu. Volí rifle tak, ako sú populárne medzi mladou generáciou. Nosí sa vysoký pás, strih je mierne uvoľnený, ale nie široký, ani celkom úzky. Pre niekoho to môže byť variácia tzv. boyfriend džínsov, niekomu sa to môže zdať akoby „mrkváčová“ klasika na spôsob 80-tych rokov. Vizuálne to však funguje. Deravé koleno je pre tínedžerov nutná výbava.

Tanečnica Maddie Ziegler tiež volila džínsy.
Tanečnica Maddie Ziegler tiež volila džínsy. Autor: SITA/AP, Richard Shotwell

Nicole Richie

Tridsaťšesťročná podnikateľka vždy inklinovala k trendom a ten módny v denime hovorí v týchto dňoch jasnou rečou – zvonové nohavice a inšpirácia 70-tymi rokmi stále funguje. Richie takýto model nohavíc skombinovala s prúžkovaným topom a velúrovým voľným sakom v bordó farbe. Možno až príliš ležérne, poviete si? Ale efektné!

Podnikateľka Nicole Richie na WE Day California.
Podnikateľka Nicole Richie na WE Day California. Autor: SITA/AP, Richard Shotwell

Jennifer Aniston

Už čoskoro päťdesiatnička Jennifer Aniston stavila na denimovú klasiku – jednoduché a čisté džínsy s prímesou elastanu, ktoré si vyhrnula na členkoch. Kombinovanie s tmavým sakom a jednoduchým topom je funkčné a zároveň funguje ako variácia na nenútenú spoločenskú akciu.

Herečka Jennifer Aniston na akcii WE Day...
Herečka Jennifer Aniston na akcii WE Day California. Autor: SITA/AP, Richard Shotwell

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Jennifer Aniston #Nicole Richie #ako ich nosiť #Maddie Ziegler #rifle
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Podstúpite všetky vyšetrenia, až potom môžete robiť rozhodnutia.
Hádkami v práci si len sami škodíte,...

+ Aj svoje vonkajšie problémy riešte najskôr z vnútra, môžu tam prameniť.
Nehľadajte neustále dôvody ako sa...