Najpohodlnejšia obuv na podpätku? Toto je 5 značiek, ktoré kraľujú!

, 05.04.2018 07:00
nohy, ženy, sukne, podpätky
Môžu byť vôbec podpätky pohodlné? Ale áno, môžu! Autor:

Niekedy si to práca skrátka vyžaduje. A niekedy si to žiada len vaša ženská túžba po atraktivite. Lodičky na vysokom podpätku však nikdy neboli obuvou práve pohodlnou. Alebo žeby predsa?

Podľa módnych odborníkov existujú aj také, ktorých záruka pohodlia bola otestovaná mnohými ženami, ba v niektorých prípadoch aj vedeckými tímami. Server TheFashionSpot­.com priniesol zoznam značiek, ktoré vraj majú tie najpohodlnejšie lodičky a topánky na podpätku, aké ženy poznajú. Tak sa teda inšpirujeme ich rebríčkom a poučíme aj slovenské fanúšičky „pár centimetrov navyše“.

Lodičky 12-hour pump z kolekcie Banana Republic.
Lodičky 12-hour pump z kolekcie Banana Republic.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: archív značky

Banana Republic

Známa značka priniesla pred časom na trh kolekciu s názvom 12-Hour Pump a tá sľubuje jasné benefity. Pohodlie, ktoré nohe vyhovuje hodiny. Dokonca celých dvanásť, teda vlastne polovicu dňa. V týchto topánkach údajne vydržíte bez problémov v práci, potom ich môžete vziať na večernú párty a ráno do nich zasa vkĺznete bez problémov. Model sa vyrába napríklad vo vyhotovení s dezénom z hadej kože a predáva sa za 128 dolárov.

Clarks

Aj medzi slovenskými zákazníkmi je známy tento výrobca obuvi, ktorého kedysi preslávili pohodlné topánky na plochej podrážke. V ponuke má lodičky, ktoré majú patentovanú technológiu, vylepšenú podrážku aj stabilitu podpätku (treba dodať, že nie je až taký vysoký). Ako píše portál Thefashionspot.com, nohám zaručuje stabilitu a zároveň je skvelé, že značka priniesla niekoľko rozmanitých dizajnov.

Anne Klein

Značka priniesla na trh lodičky a sandále na podpätku s technológiou iFlex, ktorá je k chodidlám naozaj ohľaduplná. Konkrétne kolekcia Fabulist je vraj najpohodlnejšia, okrem spomenutej technológie má napríklad k dispozícií mäkké vankúšiky, ktoré absorbujú nárazy a udržiavajú pätu v stabilite.

Sandáliky z kolekcie značky Aerosoles s...
Sandáliky z kolekcie značky Aerosoles s patentovanou technológiou pre pohodlnú obuv na podpätku.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: archív značky

Taryn Rose

Na trhu je značka od roku 1998, keď sa ortopedička Taryn Rose rozhodla priniesť na trh pohodlné, ale najmä zdravotne čo najmenej nohu ohrozujúce topánky na podpätku. Výsledok je vraj unikátny. Z benefitov možno spomenúť pamäťovú penu, tlmenie nárazu pomocou technológie PORON či ohybnú a tým pádom komfortnejšiu podrážku.

Aerosoles

Značka existuje už niekoľko desaťročí a patrí medzi obľúbené medzi ženami vďaka svojmu komfortu. Problémom v jej prípade kedysi bolo, že dizajnovo nepatrila medzi najoriginálnejšie a produkovala skôr klasiku. Momentálne však dokáže prekvapiť okrem funkčnej podrážky, podpätku či pamäťovej peny aj originálnymi dizajnmi.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#žena #pohodlie #podpätok #najpohodlnejšie #lodičky #komfort
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dávajte si pozor čo jete, nie len kvôli postave, ale hlavne kvôli vášmu zdraviu.
Ak si nie ste istý svojou...

+ Nezabúdajte na svoje lieky, berte ich pravidelne podľa pokynov lekára.
Aj vy si môžete zobrať voľno a...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk