Tri veci v starostlivosti o krásu, na ktorých radšej nešetrite!

, 24.02.2018 08:00
ruky, manikúra
Profesionálna manikúra je jednou z vecí, do ktorej by ste mali investovať. Autor:

Ak by ste mali investovať do krásy a starostlivosti podľa rád ženských magazínov, zrejme by vám na to nestačili ani dve výplaty. Ale niekedy sa luxus oplatí.

Podľa odborníkov na krásu existuje pár vecí, do ktorých sa oplatí investovať. Vďaka nim sa budete cítiť nielen krajšia, ale aj spokojnejšia.

Dobrý krém

Nájsť ho je úloha pomerne náročná. My vám radíme jedno, pri výbere krému na pleť, posuňte váš rozpočet smerom nahor a voľte s rozumom a radami odborníkov. Pokožka si zaslúži dobrú starostlivosť – platí to pre čistenie, aj sérum. Azda najdôležitejší je však krém, ktorý pleti dodáva dôležité vitamíny a látky prospešné pre pokožku.

Manikúra a pedikúra

Starostlivosť o nechty je pre niektoré ženy skutočným domácim relaxom. Nebránime vám v ňom, aspoň raz za čas sa však zverte do rúk profesionálok, ktoré sa na jednotku vysporiadajú aj s drobnnými nedostatkami v podobe zhrubnutej kože či napríklad záderov. A zvládnu to lepšie ako vy.

Profesionálne farbenie a strihanie

Účes je dôležitou súčasťou vášho vzhľadu a mal by byť bezchybný. O strih sa postará šikovný odborník, ale rovnako by ste mali zveriť vašu hrivu do rúk aj šikovnému a talentovanému koloristovi. Samozrejme, pre prípady núdze môžete doma používať tónovacie šampóny, ktoré sa po pár umytiach z vlasov stratia – pokiaľ je to však možné, domáce farbenie vlasov nahraďte tým profesionálnym v salóne.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Telo #starostlivosť #luxus #krása
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Radujte sa z každého okamihu a tešte sa zo svojho života.
Čaká vás okamih pravdy, ktorý vás vyslobodí z...

+ Nezabúdajte na pravidelné preventívne prehliadky.
Čaká vás veľmi dôležitý deň vašej práce.
...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk