Zelená je móda, obliecť sa je hra! Inšpirujte sa farbou sezóny

, 31.01.2018 07:00

Zvyčajne sme pri nej veľmi opatrní. Zapájanie zelenej farby do šatníka nie je u dám až také bežné. Aktuálna sezóna možno zmení ich názor.

Populárny odtieň zelenej farby sa objavuje v...
Populárny odtieň zelenej farby sa objavuje v móde naprieč celým šatníkom. Model na snímke River Island. Autor: archív značky

V tónoch intenzívnej zelenej farby sa dá vyskladať celý šatník a dôkazom sú aj pulty obchodov, ktoré sa zelenou farbou priam hemžia. Ak myslíte na klasickú žiarivú zelenú, vedzte, že skôr sa pozornosť upla k jej sýtejšiemu a matnejšiemu tónu. Pre niekoho to môže byť variácia na smaragdovú, pre iného skôr farebnosť datelinovej lúky. Jedno je však isté – ide o farbu, v ktorej nezostane prehliadaná.

Dámske šaty
		Monsoon.
Populárny odtieň
		zelenej farby sa objavuje
		v...
+6Dámske šaty Zara, cena
		19,99 eura.

Medzi odevnými prvkami, ktoré v nej vyniknú najviac, sú samozrejme najmä zvrchné časti odevu ako kabáty alebo saká. U dám však určite väčší úspech zožnú najmä šaty alebo nohavice. Vzorom sa brániť nemusíte – jednoliata zelená je predsa len niekedy príliš „vodníkovské“ sústo. V kombinácii s prúžkami, ale napríklad aj potlačou kvetín však bude výsledok bezchybný. Stačí si len vybrať ten správny prvok odevu.

Nezabúdajte ani na to, že ak sa vo vašom štýle farbami šetrí, stále sú k dispozícii menšie doplnky. Obuv alebo kabelky či dokonca bižutéria, ktorá bude odkazovať na spomenuté drahé kamene. Zelenej sa rozhodne netreba báť.

V zelených tónoch sa ponesie celá jar aj leto...
V zelených tónoch sa ponesie celá jar aj leto 2018.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: archív značiek, koláž: zg

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#móda #oblečenie #trend #farba #zelená #jar-leto 2018
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku