Vaše vlasy majú prívlastok jemné? Ach, jaj!

11.01.2018 13:00
vlasy, žena, masáž
Jemné vlasy ako prekliatie? Autor:

Ak ste majiteľkou jemných vlasov, tak zrejme poznáte problémy, ktoré sú s nimi spojené.

Zlé počasie

Počasie dokáže potrápiť aj naše vlasy, ak sú navyše jemné, je to priam hrôza. Nech sa doma pred zrkadlom snažíte, koľko chcete, stačí pár minút vo vetre či v snehu a je po účese. Príchod do práce neveští nič dobré – pohľad do zrkadla hovorí jasnou rečou! Váš účes už nie je účesom a jediná vec, ktorou to môžete zachrániť, je gumička či štipec do vlasov.

Každý deň šampón

Jemné vlasy sa zväčša rýchlo mastia. Ak si ich jeden deň zabudnete umyť, je vám jasné, že na druhý deň musíte použiť aspoň suchý šampón, aby ste mohli zavítať medzi ľudí. Aj s výberom šampónu sa natrápite, častokrát sa vám stane, že vlasy zostanú po umytí spľasnuté. Je to spôsobené napríklad silikónom, ktorý sa do šampónov pridáva. Preto voľte skôr vlasové výrobky bez tejto látky.

Sen o veľkých vlnách

Ak si natočíte vlasy na veľké nátačky a následne upravíte, potom je vám jasné, že musíte okamžite vyraziť na miesto určenia. „Trvanlivosť“ náročnejšieho účesu na jemných vlasoch je totiž časovo značne obmedzená. Stačí hodinka či dve a vlasy majú opäť svoj pôvodný, nevábny tvar. Takže natočiť a rýchlo ísť – to je vaše pravidlo.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vlasy #problém #šampón #sneh
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Držte sa zaužívaného a neskúšajte momentálne nič nové.
Kúpte si dnes niečo čo vás poteší a neľutujte...

+ Neohrozujte svoje zdravie niečím nezmyselným, starajte sa o svoje zdravie.
Začiatok týždňa budete mať...