Pleť, líčenie či trik na opuchy? Takto to robí slávna topmodelka

, 07.11.2017 11:00
Kate Moss
Modelka Kate Moss na archívnom zábere. Autor: ,

Môžu ju kritizovať, koľko chcú, modelka Kate Moss aj tak patrí stále medzi najžiadanejšie v brandži. A jej prirodzená krása dokáže očariť aj vo veku po 40-ke.

Slávna tvár reklám Calvin Klein či Dior sa pre britský magazín Vogue zdôverila s tajomstvami svojej starostlivosti o pleť, vlasy či líčenie a odhalila tak niekoľko vychytávok, ktoré používa, ale aj trikov krásy.

V prípade starostlivosti o pokožku je vraj závislá od dobrého hydratačného krému. Nevyhýba sa ani používaniu sér, ktoré pokožku nielen hydratujú, ale aj bojujú s vráskami. Mossovej obľúbenou značkou je na Slovensku nie až tak známa Decorté. „Dávam ju najčastejšie ako darček kamoškám na Vianoce. A všetky tie produkty milujú. Rozdiel vidieť takmer okamžite,“ uviedla 43-ročná Moss pre Vogue.

O modelke je známe, že si rada zažúruje. A výsledok na druhý deň, samozrejme, vidieť aj u nej. Na opuchy či unavenú tvár sa však naučila používať starý hollywoodsky trik. Väčšiu misku vraj naplní vodou, do ktorej pridá kocky ľadu a kúsky uhorky. „Stačí na pár sekúnd ponoriť tvár a budete vyzerať sviežo ako práve rozkvitnutá margarétka,“ smeje sa modelka.

S mejkapom to vraj nikdy nepreháňala – je asi jasné, prečo. V práci si ho užila až až. Deň sa však u nej nezaobíde bez korektora, štipky rúžu a maskary. Po rúžoch siaha opäť u spomenutej značky Decorté, maskara sa jej vraj osvedčila od značky Clinique. Občas použije aj očnú linku, no zvykne ju jemne rozotrieť. Namiesto tradičného sýtočierneho odtieňa volí modelka hnedú farbu.

Pre britský Vogue prezradila tiež, že jej dcéra Lila je v mejkape zbehlejšia než slávna mama. „Väčšinou tie najlepšie vychytávky získam ja od nej, nie naopak. Je v tom fakticky dobrá,“ doplnila ešte modelka.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Vogue #trik #pôvab #pleť #oči #líčenie #krása #Kate Moss
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezabúdajte na vitamíny, vaša imunita je oslabená.
Podajte si dnes lotériu, budete mať šťastie.
...

+ Ak máte nejaké bolesti navštívte preventívne lekára.
Robte to čo vás baví a nenechajte sa odradiť...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk