Ste brunetka? Viete, aké farby vám lichotia?

, 07.11.2017 13:00
žena, červená
Červená je pre brunetky dobrou voľbou. Autor:

Správne zvolené farby dokážu vašu krásu ešte podčiarknuť. Tak do toho!

Červená

Zvodné latinokrásky milujú červenú. A dôvod je celkom jasný! Krásu tmavovlások červená farba výrazne podčiarkne. Pôsobí ako lákavé osvieženie a pokožku nechá červená vyniknúť. Tmavovlásky s teplým odtieňom pokožky by mali siahnuť po červenej s oranžovým nádychom, tmavovlásky so studenšími odtieňmi pleti – veľmi bledou kožou a modrými či zelenými očami – by mali uprednostniť červenú s prevahou ružovej či sviežej čerešňovej.

Magenta

Zvlášť lichotí ženám s tmavými vlasmi a orieškovými očami. Ak máte navyše aj pokožku skôr v zlatistom tóne, je magenta pre vás zásahom do čierneho.

Zemité tóny

Tmavohnedá, jemná béžová či hnedočervená dokonale harmonizujú s hnedými vlasmi. Pleti pobozkanej slnkom zvlášť lichotí odtieň smotanovej či béžovej, farba „hrdze“ je zasa dobrou voľbou pre ženy s vlasmi hnedo-ryšavými.

Čierna

Vyhýbate sa čiernej? Ak ste brunetka, nemáte na to dôvod. Na rozdiel od blondínok s bledou pleťou, ktorým môže čierna ublížiť. Tmedovlásky s tmavým obočím a bledou pokožkou s čiernou výrazne kontrastujú a tým pádom táto kombinácia pôsobí zaujímavo. A nezabúdajte, čierna nevyjde nikdy z módy.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#odtieň #magenta #brunetka
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dajte prednosť zelenine pred mäsom, aspoň na určitý čas.
Buďte zameraný na svoj cieľ, nenechajte sa...

+ Prihláste sa na kurz varenia, váš jedálniček a životný štýl to obohatí.
To, po čom túžite máte na dosah,...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk