Najkrajšie hollywoodske obočie? Ako sa oň stará slávna majiteľka

28.10.2017 08:00
Herečka Camilla Belle.
Herečka Camilla Belle. Autor: ,

Je herečka, modelka, ale o Camille Belle zvyknú médiá písať aj v súvislosti s jej krásnou tvárou a najmä dokonale tvarovaným obočím.

Americká herečka je považovaná za dámu s priam dokonalou ozdobou tváre, o ktorú sa patrične stará. Patrí k dámam, ktoré stáli na počiatku trendu návratu hustejšieho a plnšieho obočia.

Semi-permanentná farba na obočie Tattoo Brow od...
Semi-permanentná farba na obočie Tattoo Brow od Maybelline. Autor: archív značky

V rozhovore pre magazín US Weekly sa herečka priznala, že za svoje „oblúčiky“ vďačí dobrej DNA po mame. Vraj aj ona vždy mala husté obočie, o ktoré sa dobre starala. Robí to aj herečka, známa napríklad z filmu 10 000 pred Kristom.

„Základom je mať dobrý tvarovací a výživný gél na obočie a správnu kefku na úpravu. Dlhé roky spolupracujem s Brettom Fredmanom, ktorý má vlastné produkty na starostlivosť o obočie. Používam ich na dennej báze a mám od neho práve gél a kefku,“ uviedla pre magazín Belle.

Pri líčení vraj najčastejšie prihliada na podobu líčenia očí. „Dokážem sa s nimi naozaj hrať, keď vyrážam niekam na akciu. Ale v súkromí sa až tak silno nelíčim. Možno len jemnú linku a natočené riasy. To je podľa mňa dôležitejšie ako maskara,“ doplnila ešte návod na vlastné triky krásy.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#tvár #trik #oči #obočie #líčenie #Camilla Belle
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezabúdajte na vitamíny, vaša imunita je oslabená.
Podajte si dnes lotériu, budete mať šťastie.
...

+ Ak máte nejaké bolesti navštívte preventívne lekára.
Robte to čo vás baví a nenechajte sa odradiť...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk