Oblečte sa podľa vojvodkyne Kate: 2-krát ležérne a štýlovo

, 22.09.2017 07:00

Obdivovaná, milovaná, žena, ktorú milujú médiá, bežná verejnosť, ale dokonca aj módni kritici. Manželka britského princa Williama, vojvodkyňa Catherine z Cambridge, je skrátka skutočný idol štýlu.

Vojvodkyňa Kate očarí nielen na spoločenských udalostiach a v gala, darí sa jej zaujať aj počas ležérnejších príležitostí, kde má šance ukázať svoj štýl v ľudskejšom svetle. Vo štvrtok sme priniesli dve inšpirácie na elegantnú a decentnú nôtu, inšpirovať vás však môže napríklad aj takto.

Džínsová lady

Nestáva sa to síce často, ale Catherine Middletonová sa na verejnosti objavila párkrát aj v nohaviciach. Šušká sa, že kráľovná Alžbeta II. to nemá veľmi rada, isté však je jedno – Catherine vie voliť triezvo a vkusne aj v takomto prípade. Keď pred časom navštívila Austráliu, obliekla si jednoduché úzke elastické džínsy a doplnila ich sakom lemovaným zlatými gombíkmi. Košeľová blúzka s ginghamovým vzorom len podčiarkla odľahčený charakter tohto vzhľadu. Dvojnásobná mama Catherine sa takto vystrojila na návštevu novozélandských vi­níc.

Wimbledon v bodkovanom šate

Nedávny turnaj vo Wimbledone bol opäť príležitosťou na to, aby sa vojvodkyňa Kate predviedla v ležérnejšom a sviežejšom looku. Jej stávka na biele šaty s výraznými čiernymi bodkami bola hravá, vtipná, a pritom veľmi vkusná. Podobného vzoru sa nemusíte báť ani v prípade, že ste už prekročili štyridsiatku – pôvabná brunetka je toho dôkazom. Stačia sandále (v prípade chladnejšieho počasia ich zameňte za lodičky) a k tomu masívnejšia kabelka. A nezabudnite na očarujúci úsmev – ten dodáva iskru každej módnej voľbe – či už ju robí britská vojvodkyňa, alebo bežná Slovenka.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vojvodkyňa Kate #móda #štýl #oblečte sa podľa #ležérnosť #ženský magazín MiA
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Prinúťte sa viac cvičiť a robiť niečo pre vaše telo, chce to cvičiaci plán.
Sú dni kedy si treba od práce...

+ Očistite vašu myseľ od stresu, doprajte si relax, psychická pohoda je dôležitá.
Aj z ľahkej práce sa...