Dokonalý vzhľad pani Clooneyovej? Takto dámy, prezradila vizážistka

06.09.2017 07:00

Je elegantná, príťažlivá, nádherná. Prívlastkov používaných v súvislosti s krásnou pani Clooneyovou je viac ako dosť. A niet ani divu.

Amal Clooney počas návštevy festivalu v Benátkach.
Amal Clooney počas návštevy festivalu v Benátkach. Autor: Reuters, ALESSANDRO BIANCHI

Na festivale v Benátkach sa známa ľudsko-právna advokátka Amal Clooney-Alamuddin objavila po boku svojho manžela v nádhernej róbe Atelier Versace vo farbe lila. Šaty by však nevynikli bez špičkovej úpravy krásnej tváre libanonskej rodáčky. A o tú sa postarala slávna vizážistka Charlotte Tilbury.

Ako zistil portál Daily Mail, britská kozmetická odborníčka a majiteľka vlastného impéria krásy sa pochválila na svojom Instagrame, že Clooneyovú líčila osobne. Na jej tvári použila dokopy až 16 produktov z vlastnej kolekcie líčidiel.

George
		Clooney a Amal Clooney prichádzajú
		na...
George
		Clooney a  Amal Clooney prichádzajú
		na...
+6George Clooney a  Amal
		prichádzajú na
		benátsku...

Hoci ich nedostať na Slovensku, objednať cez internet je ich možné poľahky. Tilbury si tak určite spravila odkazom a tiež zábermi očarujúcej Amal skvelú reklamu.

Vizážistka tiež odtajnila, že základom dokonalého looku nie je vždy len jediný produkt. Napríklad na líčenie pier použila dokopy až tri rozličné odtiene rúžu, ktoré vrstvila. Pri líčení očí si však vystačila s krémovým očným tieňom z kolekcie Eyes to mesmerize. Nechýbala linka či maskara.

Pomerne čerstvá mamička síce mala vždy dokonalú pokožku. Odborníci však vedia, že ju má aj pomerne pórovitú. Na krytie tohto povrchu používa odborníčka okrem korektora aj krycí mejkap a púder, ktorý pleť dokonale zjednocuje a údajne funguje ukážkovo práve pod bleskami fotoaparátov. Dôkazom bude, že značku Tilbury milujú celebrity po celom svete.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#tvár #pokožka #líčenie #Charlotte Tilbury #Amal Clooney
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Berte život pozitívne, nedajte sa vykoľajiť drobnými nezdarmi.
Nestrkajte nos do cudzích vecí, v pracovnom...

+ Starajte sa o svoje zdravie, každodennými prechádzkami v prírode.
Nehnevajte sa kvôli nedostatku peňazí,...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk