Pre Mirandu Kerrovú sú poznávacím znamením! Chceli by ste jamky v líchach?

, 03.08.2017 09:30
Miranda Kerr pózuje fotografom v Tokiu.
Miranda Kerr a jej typické jamky v líchach pri úsmeve. Autor: ,

Jej tvár aj vďaka jamkám vyžaruje zvláštne kúzlo, ktoré dokáže opantať.

Supermodelka Miranda Kerr (34) je zrejme najznámejšou kráskou s naozaj výraznými jamkami v líchach. Tie spôsobujú fakt, že jej tvár pôsobí milo a priateľsky. Človeku dodávajú jamky pri úsmeve zvláštne, priam nákazlivé kúzlo. A tak mnohé ženy práve po jamkám v líchach zatúžia. Čo ale, ak im ich príroda nenadelila?

Jamky v líchach sú trendom, všade na svete sú považované za veľmi akraktívny znak na tvári. A ako to už s trendami býva, túžia po nich aj tí, ktorí ich prirodzene do vienka nedostali.

Ako píše nemecký magazín Gala, jamky v líchach sa už dajú vyčarovať aj na požiadanie – ak máte odvahu a ľahnete si pod skalpel. 20-minút trvajúca operácia vám ich na líca pričaruje. Nie je však bez rizík, ako to býva aj pri iných podobných zásahoch. Odborníci zvlášť upozorňujú na nežiaduce asymetrie v tvári, ktoré môžu po zákroku vzniknúť.

Nie pre každého, kto zatúži po jamkách v líchach, sa operácia aj odporúča – ľudia s veľmi plnými lícami či s naopak, skôr prepadnutými, by si pod nôž ľahnúť nemali. Ako uvádza spomínaný magazín, cena operácie sa pohybuje od 700 do 1000 eur.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Miranda Kerr #jamky v líchach
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Obmedzte alkohol, výrazne vám škodí na pečeň.
Finančná kríza sa nekončí, nepodliehajte však panike.
...

+ Doprajte si hydratáciu svojho tela, poďakuje sa vám zato.
Zarábajte peniaze poctivo, nemajte žiadne bočné...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk