Trendom leta je žltá farba! Šaty, šortky aj topy - tu sú inšpirácie od nás

, 13.07.2017 07:00

Pamätáte si ešte na známy názov knihy Päťdesiat odtieňov sivej. Tak v letnej sezóne roka 2017 by sme ho mohli pozmeniť. Smutnú farbu nahradí žltá.

Šaty z letnej kolekcie slovenského dizajnéra...
Šaty z letnej kolekcie slovenského dizajnéra Fera Mikloška. Autor: Dominik Babušík

Áno, správne – leto je o žiarivých farbách. Túto sezónu boduje šokujúci odtieň ružovej, fuksiová či oranžová, ale prím hrá podľa viacerých dizajnérov práve žltá. Samozrejme, v mnohých odtieňoch.

Kým opálenej pokožke budú svedčať tóny sýtej, šafranovej či s dotykom limetky, pri svetlejšej pleti siahnite radšej po pastelovom odtieni obľúbenej farby, ktorá podľa psychológov pomáha tiež nabiť energiou a pôsobí stimulujúco.

Zaujímavú hru so žltou predviedla na nedávnej akcii luxusného šampanského Moet & Chandon v Karlových Varoch Dagmar Havlová. Bývalá prvá dáma Česka si obliekla žlté šaty rozšíreného áčkového strihu a doplnila ich lodičkami z brúsenej kože v rovnakom tóne. Doplnkom sa stal ľahký biely kabátik a neutrálna kabelka.

Herečka a bývalá prvá dáma Českej republiky...
Herečka a bývalá prvá dáma Českej republiky Dagmar Havlová na akcii Moet & Chandon v Karlových Varoch. Autor: Moet & Chandon

Ak sa obávate jednoliatej farebnosti, vyberte si model so vzorom, v ktorom je farba výdatne zastúpená. V ponuke sú pestré sukne, topy aj šaty, no vzorované sa nosia v lete aj hodvábne šaty ako ochrana proti slnku či sarongy, ktoré zase využijete na pláži.

Žltá
		farba vynikne v lete najmä na
		šatách....
Žltá
		farba vynikne v lete najmä na
		šatách....
+9Letný top so
		špagetovými ramienkami okolo
		krku...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#žltá #ženský magazín MiA #trend #móda #leto 2017 #leto #farba
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Prestaňte jesť v rýchlych občerstveniach, radšej si niečo doma navarte.
Zdokonaľte sa v jazyku, ku svojej...

+ Nehazardujte so svojim zdravím, neoplatí sa vám to.
Nekupujte si veci na ktoré nemáte, radšej si odložte a...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk