Plavky sezóny podľa hviezd? Vezmite si inšpiráciu od 12 slávnych žien

Sociálne siete umožnili fanúšikom nazrieť oveľa bližšie do životov hviezd. Aspoň do tej ich časti, o ktorú sú ochotné podeliť sa. A sexi telá v plavkách tam rozhodne patria.

02.06.2017 06:25
debata (2)

Siete ako Instagram, Twitter či Facebook sú plné záberov známych krások, ktoré sa slnia v bikinách či jednodielnych plavkách, testujú bazény v luxusných vilách alebo morské vlny v exotickej destinácii či jachtu.

To všetko je však zároveň aj akýmsi zdrojom inšpirácie pred blížiacim sa letom. Mnohé herečky, speváčky či modelky totiž predvádzajú svoje postavy v skutočne sexy plážovej garderóbe. My sme teda vybrali dvanástku dám, ktorou stojí za to inšpirovať sa.

Topmodelka Bella Hadid

Back to Life

Príspevok, ktorý zdieľa Bella Hadid (@bellahadid),

Herečka Lea Michele

Príspevok, ktorý zdieľa Lea Michele (@leamichele),

Modelka Emily Ratajkowski

Príspevok, ktorý zdieľa Emily Ratajkowski (@emrata),

Herečka January Jones

HEY!!

Príspevok, ktorý zdieľa January Jones (@januaryjones),

Topmodelka Ashley Graham

It’s officially swimsuit season. My new @swimsuitsforall collection is here! Link in my bio. #AshleyGrahamxSwimsuitsForAll

Príspevok, ktorý zdieľa A S H L E Y G R A H A M (@theashleygraham),

Modelka Sara Sampaio

in btw the craziness

Príspevok, ktorý zdieľa Sara Sampaio (@sarasampaio),

Speváčka Katy Perry

goofy goddesses

Príspevok, ktorý zdieľa KATY PERRY (@katyperry),

Speváčka Demi Lovato

Why not?

Príspevok, ktorý zdieľa Demi Lovato (@ddlovato),

Tenistka Dominika Cibulková

Happy photocredit @hotentoth

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

Modelka Kate Upton

#turksandcaicos #funinthesun

Príspevok, ktorý zdieľa Kate Upton (@kateupton),

Herečka Kate Beckinsale

My dad used to say "It's nice out ... I think I'll keep it out "

Príspevok, ktorý zdieľa Kate Beckinsale (@katebeckinsale),

Herečka Elizabeth Hurley

@elizabethhurleybeach @fregateislandprivate

Príspevok, ktorý zdieľa Elizabeth Hurley (@elizabethhurley1),

© Autorské práva vyhradené

2 debata chyba
Viac na túto tému: #hviezda #celebrita #bikiny #Telo #plavky #jednodielne plavky #sexy

+ Podporujte svoju imunitu vitamínmi, môžu byť aj vo forme ovocia.
Využite každú príležitosť, ktorá sa ponúka,...

+ Na alkohol zabudnite, zabaviť sa dokážete aj lepším spôsobom.
Nemusíte byť vždy stredobodom pozornosti, nie vždy...