Topy, tričká či blúzky – aké si pýta aktuálna sezóna? Máme tipy!

, 17.05.2017 07:00

V sexi tričku postavičku mali ham ham! To kedysi spievali páni Kotvald a Hložek v slávnom hite Holky z naší školky. Nech už však máte dvadsať, tridsať alebo päťdesiat, voľba správneho trička či topu je stále aktuálna.

V kurze medzi topmi sú nežné a romantické...
V kurze medzi topmi sú nežné a romantické strihy a zdobenia. Nechýba perforovanie či volániky. Model na snímke Wallis. Autor: archív značky

Hoci výberu módneho topu mnoho žien neprikladá taký význam, ako keď vyrážajú na nákup saka či kabáta, alebo pracovného kostýmu, pravda je, že ide o dôležitú súčasť šatníka. Základný prvok, ktorý dokáže v celkovom stylingu divy. Vhodne zvolené tričko doplní správne ležérnu garderóbu.

Top s
		volánikmi a nežnou kvetinovou potlačou
		-...
Nežné
		volániky na belasej blúzke Mohito -
		29,99...
+10Madeira je v jarnej
		sezóne mimoriadne
		populárna...

Top elegantnejšieho strihu alebo vzhľadu zase funguje v pracovnej garderóbe alebo na spoločenskú nôtu. Aký si teda vybrať v čase, keď už hrubé kabáty skončili definitívne v skrini a nastal čas „odhaliť“ sa? Medzi trendové topy sezóny patria aj nasledovné!

Nežná volenka

Jemný vzor, riasenie, výšivky či dekoratívny volánik alebo šnúrka – nosí sa naozaj všetko. Inšpiráciou je éterický vzhľad a dievčenská nežnosť. Výsledkom sú potom rôzne tričká s naberanými rukávikmi, prípadne bavlnené blúzky cez hlavu ozdobené šnúrkami a strapcami. Z materiálov sa popri klasickej bavlne a zmesových materiáloch presadzuje syntetická čipka. Nechýba priehľadný tyl (zväčša v detailoch, ako sú ramená) alebo satén.

Madeira je v jarnej sezóne mimoriadne populárna...
Madeira je v jarnej sezóne mimoriadne populárna - model na snímke Violeta by Mango. Autor: archív značky

Atypické strihy

Toto nie je sú kúsky, ktoré by ste mali skrývať pod ďalší odev – topy s asymetrickým strihom, s prestrihmi na obe ramená či tričká na jedno ramienko alebo napríklad s predĺženou spodnou líniou na chrbte. Variácie sú rôzne, čo sa týka farebnosti aj materiálového vyhotovenia. Výrazným prvkom sa stali zdôraznené plecia, ale tiež napríklad odhalené brušká. Je na vás, ktorú z týchto alternatív zvolíte.

V atypických strihoch sa objavuje rozličné...
V atypických strihoch sa objavuje rozličné dekoratívne prvky - model na snímke Marks & Spencer. Autor: archív značky

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#ženský magazín MiA #tričko #trend #top #sezóna #móda #jar-leto 2017 #blúzka
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nájdite si oporu v rodine a vyrozprávajte sa, povedzte čo vás trápi, neduste to.
Nezamdlievajte pri...

+ Večer si dajte pohár červeného vína, prospeje vám.
Neviete čo vás čaká, tak nestresujte dopredu, všetko...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk