Gotika v čipke! Buďte temné dámy, radí známa slovenská štylistka

, 02.11.2016 07:00
Štylistka Zuzana Kanisová.
Štylistka Zuzana Kanisová. Autor:

Štylistka Zuzana Kanisová oblieka známe osobnosti, fotí do časopisov a spolupracuje s mnohými dizajnérmi. Jej vidina trendov aktuálnej sezóny je však veľmi stručná.

„Tých trendov je v aktuálne sezóne strašne veľa,“ s úsmevom odvetila na otázku, ktorý považuje za najvýznamnejší. „Ak by som si mala vybrať sama, osobne mám veľmi rada takú ponurú gotiku,“ pokračovala. „Čierna čipka, ale v skôr jednoduchšom prevedení. Určite by som volila niečo čierne a temné,“ odkázala čitateľkám Žena.pravda.sk v rozhovore na prehliadke Fera Mikloška.

S dizajnérom dlhé roky spolupracuje, ale často oslovuje a požičiava si veci aj od Michaely Ľuptákovej. Štylistka má tiež rada estetiku Borisa Hanečku. „Ale priznám sa, že najradšej mám asi práve Ferka. Jeho veci sú veľmi ženské a lichotivé aj do civilu aj na televíznu obrazovku,“ zložila poklonu svojmu kamarátovi Kanisová.

Zľava:
		Barbora Franeková, Soňa Skoncová,
		Zora...
Štylistka
		Barbara
		Jagušák.
+15Speváčka Beáta
		Dubasová.

Pri stylingu vraj s dizajnérmi zvykne vždy jednotlivé možnosti prediskutovať a povedať si konkrétnu predstavu. „V závislosti, na koho sú šaty určené a na akú príležitosť sú určené,“ vysvetlila Kanisová. Pracuje tiež s hotovými kreáciami z móla a kolekcií, ktoré dizajnéri pravidelne uvádzajú. „Ak danému človeku sadnú, veľmi rada ich použijem,“ opísala svoj pracovný proces dáma, ktorá oblieka napríklad Adelu Banášovú, Martina Pyca Rauscha či Zuzanu Fialovú.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#dizajn #trend #čierna #štýl #gotika #Zuzana Kanisová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezdravé potraviny nie sú to pravé pre vás, doprajte si zeleninu a ovocie.
Za prácu, ktorú ste odpracovali...

+ Odložte mobilné telefóny a vypnite televíziu, váš zrak trpí.
Peňazí máte dosť, rozumne ich investujte, o...