Tenisková mánia na záver leta: Tu je osem modelov na inšpiráciu!

Budeme sa možno opakovať, ale pravdou je, že dnes už športová obuv nepatrí len na ihrisko či bežeckú dráhu. Estetika športových modelov sa spojila s dizajnom a nechýba v dennej výbave.

10.08.2016 12:00
tenisky - jeseň 2016 Foto:
Ležérnosť a komfort, ktorú ponúkajú modely tenisiek, sa dá zužitkovať počas záveru leta aj prvé jesenné dni.
debata

Retro či futuristický štýl, vzory, alebo netradičné materiály, metalíza či zamat – to všetko sa dnes už dá nájsť na teniskách, ktoré kedysi v mysliach generácií patrili skôr ku mladšej vekovej kategórii. Dnes sa však už rozhodne nemusíte báť obuť si vkusné a minimalistické biele tenisky k nohavicovému kostýmu, prípadne si vybrať futuristický model a skombinovať ho s džínsami a luxusnou teplákovou mikinou so vzorom.

Aj záver leta a príchod prvých jesenných dní sa môže niesť v znamení teniskovej módy. My sme pre vás vybrali z aktuálnej ponuky viacerých značiek, ktoré už postupne zásobujú pulty obchodov novinkami. Inšpirovať sa určite oplatí.

zväčšiť Tenisky už dávno nie sú určené len na športové... Foto: archív značiek
tenisky - jeseň 2016 Tenisky už dávno nie sú určené len na športové aktivity. A dokonca aj tie, ktoré vytvorili na beh, môžete nosiť počas voľných cvhíľ či dokonca do práce.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #leto #móda #šport #babie leto #trend #odev #tenisky

+ Namiesto sledovania televízora si prečítajte dobrú knihu, prospeje vám.
Stanovíte si ťažký cieľ, ale výsledok...

+ Zdravie vás síce potrápi, ale čoskoro sa dostanete do pôvodnej formy.
Predstavy v rodine sa budú líšiť, mali by...