Zemiakové šupky aj citrón! Tipy na krásu podľa Crawfordovej či Mossovej

15.06.2016 09:00
Cindy Crawford
Topmodelka Cindy Crawford. Autor: ,

Áno, drahé krémy, séra a masky so vzácnym obsahom - to všetko si môžu topmodelky dovoliť. Ale aj oni občas celkom prirodzene siahnu po skrášľovacom prostriedku, ktorý majú doma bežne po ruke.

Áno, drahé krémy, séra a masky so vzácnym obsahom – to všetko si môžu topmodelky dovoliť. Ale aj oni občas celkom prirodzene siahnu po skrášľovacom prostriedku, ktorý majú doma bežne po ruke.

Kate Moss a citrón

Britská topmodelka je známa nielen krásou, ale aj záľubou v žúrovaní. Aby bujará noc nebola na jej tvári taká viditeľná, používa tento trik – pokožku si po prebdenej noci umyje vodou s citrónovou a uhornovou šťavou.

Martha Hunt a rozmarín

Modelka značky Victoria's Secret sa pýši nielen sexi telom, ale aj krásnou blond hrivou. Ako sa o ňu stará? Jej tipom na masku na vlasy je vaječný bielok zmiešaný s rozmarínovým olejom.

Petra Němcová a med

Z času na čas si namiesto drahých krémov či masiek dopraje česká modelka obyčajný med. Ráno si ho na pár minút nanesie na tvár, čo má podĺa nej antibakteriálne účinky. A pokožka sa jej následne odvďačí zdravým vzhľadom.

Cindy Crawford a zemiaky

Kruhy pod očami na tvári topmodelky Cindy Crawfordovej často nevidieť. Ak sa však objavia, čerstvá päťdesiatnička odporúča obklady zo zemiakových šupiek. Vraj vždy zaberú.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Kate Moss #med #Cindy Crawford #skrášľovanie #citrón #Martha Hunt
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Začnite viac premýšľať nad tým čo jete, budete tak zdravšie jesť.
Nesťažujte sa neustále na svoju prácu,...

+ To čo zjete sa odrazí aj na vašej pokožke, myslite nato.
Nepotrebujete veľa peňazí, prestaňte sa za nimi...