Skrášľovacie procedúry, ktoré nikdy nerobte pred rande!

10.12.2015 13:00
akné, vyrážky
Čo teraz? Rande sa blíži... Autor:

Ruky preč od tváre! Starostlivosť na poslednú chvíľu by nemusela dopadnúť podľa vašich predstáv.

Depilovanie hornej pery

Akosi ste sa pozabudli a nad hornou perou sa už hlásia vyrastajúce chĺpky! Áno, nevyzerá to pekne. Ale musíte vydržať a prestať tie chĺpky sledovať. Ak idete večer von so svojím novým objavom, nechcete mať predsa na tvári červené vyrážky alebo dva začervenané prúžky ako klaun.

Krásne opálenie

Opálená pokožka je sexi. Trošku slnka v tvári by vám prospelo, zrkadlo to hovorí jasnou rečou. A tak siahnete v drogérii po prípravku, ktorý sľubuje zázraky! To môžete. Ale jeho nanášanie si rozhodne nenechajte na čas tesne pred rande. Ako by to mohlo dopadnúť? Nepekným žltým odtieňom, fľakmi či dokonca alergickou reakciou. Počkajte s touto procedúrou na obdobie, kedy by ste prípadné nedokonalosti po takomto opaľovaní prežili bez mužskej pozornosti.

Zbavovanie sa pupienkov

Uf, to nevyzerá pekne! Na brade máte vyrážku, ktorá podľa vás priam bije do očí. A, prirodzene, sa jej chcete zbaviť. Nejde to tak jednoducho ako ste si predstavovali, ale nevzdávate sa. A ako to dopadne! Z malej vyrážky je zrazu obrovská podráždená guľa na vašej brade, ktorá sa naozaj nedá nenápadne zamaskovať. A teraz je už nesoro ľutovať…

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#opálenie #depilácia #vyrážky #pera
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pozor na úrazy pri športovaní, neprepínajte svoje fyzické možnosti.
Za svoju činnosť budete bohato...

+ Dávajte pozor na úrazy, ktoré sa vám môžu prihodiť pri športovaní.
Môžete zvýšiť svoj majetok, ale za akú...