Párty sezóna volá po zmene: Oblečte nechty do metalízy či farieb

, 09.12.2014 11:00

Ak sa inokedy bojíte, teraz je ten správny čas! V párty sezóne a čase vianočných večierkov zaexperimentujte so svojimi nechtami.

Obdobie večierkov je čas, keď môžeme...
Obdobie večierkov je čas, keď môžeme experimentovať s podobou manikúry. Autor: Sally Hansen

Kozmetické značky pravidelne koncom roka zvyknú na trh uvádzať limitované kolekcie lakov, ktoré sú určené predovšetkým na obdobie večierkov a spoločenských udalostí. Kým inokedy sa dobre predávajú skôr matné laky a výrazné populárne odtiene červenej či ružovej, v závere roka dostávajú priestor flitre, metalíza, excentrické farby a tiež netradičné novinky.

Ak túžite urobiť zo svojich nechtov priestor na dokonalé párty zdobenie, stavte na novinky s obsahom trblietavých čiastočiek. V kurze sú tiež laky, ktoré sa zväčša kupujú po dvoch kusoch – jeden je na základnú vrstvu, druhý obsahuje rozličné drobné aplikácie. Prípadne môžete skúsiť laky, ktoré sú technologicky vytvorené tak, že pri ich spojení vznikajú na nechtoch rozličné abstraktné vzory.

Párty sezóna na rukách!
Párty sezóna na rukách!
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: archív značiek, koláž: Zdeno Gáfrik, SHUTTERSTOCK

Čo sa farieb týka, výberu sa, samozrejme, medze nekladú. My odporúčame však všetky metalické tóny – od zlatej, cez striebornú až po bronz. Metalíza pekne ukáže aj na ružovkastých alebo zelenkavých odtieňoch. Pre dámy, ktoré túžia byť skôr femme fatale a nie diskotékové hviezdy, sú tu potom výrazné a sýte laky na nechty vo vínových tónoch červenej až červenohnedej. Aj v ich prípade však platí, že laky majú vysoký lesk.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#metalíza #nechty #párty sezóna #trblietavé
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku