Maratón Fashion Live!: Ponúkol farebné orgie aj luxusný šport-chic

16.10.2014 12:32

Prvý deň prehliadok má za sebou módna akcia Fashion Live! 2014 s podtitulom Slovak Fashion Week Initiative. V stredu večer ponúkla niekoľko nových kolekcií známych dizajnérskych mien aj hostí z Česka.

Dizajnérka Lenka Sršňová v spolupráci s...
Dizajnérka Lenka Sršňová v spolupráci s textilnou dizajnérkou Michaelou Bednárovou zasadili do živých vibrujúcich vzorov energicky čisté plochy, premyslené farebné kombinácie, či súmerné linky. Vznikli tak dezény inšpirované farebnými vzorkovnicami a ich variáciami v ploche. Autor: Marek Rebroš / czechafashionphoto.com

Úvod patril česko-slovenskému projektu na podporu mladých módnych tvorcov Sci-fi Safari, v rámci ktorého odprezentovali svoje kolekcie napríklad Anna Marešková či Adam Ptáček, po nich nasledovala butiková prehliadka dizajnérskej tvorby M.ONA Fashion Store a tiež talianskej značky Marella.

Priaznivci domáceho dizajnu si však prišli na svoje neskôr. Na programe boli totiž mená, ktorých kolekcie boli určite medzi očakávanými. Trio dizajnérok v zložení Veronika Hložníková, Jana Gavalcová a Lenka Sršňová a spolu s nimi aj Marcel Holubec – každý v samostatnom bloku prezentoval svoju vlastnú kolekciu. Viac si pozrite v galériách.

Vo
		svojej kolekcii Veronika
		Hložníková...
Vo svojej
		kolekcii Veronika
		Hložníková...
+11Vo svojej kolekcii
		Veronika
		Hložníková...
Modelka v kreácii
		Lenky Sršňovej.
Východiskovými prvkami
		v kolekcii
		Lenky...
+20Východiskovými prvkami
		v kolekcii
		Lenky...
Moderná, mestská,
		mladistvá a športová -
		taká...
Moderná, mestská,
		mladistvá a športová -
		taká...
+15Prehliadka kolekcie
		Marcela Holubca
		uzatvárala...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Marcel Holubec #Lenka Sršňová #Veronika Hložníková #Fashion Live! - Slovak Fashion Week Initiative
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku