Dvanásť štýlových mikín: Buďte v nich módna ikona alebo 'šéfka'

, 28.07.2014 11:00
Jeden z trendov, ktorý v dámskej móde stále...
Jeden z trendov, ktorý v dámskej móde stále letí, sú tiež mikiny s nápisom. Autor:

Športová elegancia? Pod tento pojem sa dá skryť všeličo. Športová nálada vo svojej pravej podstate však preniká do bežnej ženskej garderóby predovšetkým v podobe mikín.

Kúsky, ktoré si kedysi mnohé ženy dovolili nosiť len cez víkend na výlet do prírody, prípadne na večerný beh, sa čoraz častejšie používajú v dennom stylingu a vo vhodnej kombinácii dokážu vytvoriť nielen štýlový, ale aj veľmi luxusne pôsobiaci outfit.

Tajomstvo sa ukrýva nielen v materiáloch – kedysi klasická hrubšia bavlna, takpovediac teplákovina, má jemnejšie zloženie a spracovanie, dobre sa kombinuje so sukňami, šatami aj denimom.

Dámske mikiny s nápisom sú v kurze. Vyberte si...
Dámske mikiny s nápisom sú v kurze. Vyberte si napríklad z našich tipov.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: archív značiek, koláž: Zdeno Gáfrik

Jeden z trendov, ktorý v dámskej móde stále letí, sú tiež mikiny s nápisom. Asi je to ženská odveká túžba byť súčasťou nablýskaného módneho sveta, keď si ochotne na seba dávajú kúsky s nápismi ako Fashion, Vogue či Tres Chic.

Ani nasledujúce mesiace, či už je reč o pokračujúcom lete, alebo blížiacej sa jeseni, sa bez mikín nezaobídu. My vám ponúkame inšpiráciu v podobe dvanástich štýlových kúskov s módnymi odkazmi. Možno vás inšpirujú. Mimochodom, ak by to bolo na nás, vybrali by sme ten s nápisom „editor in chief“. Veď ktorá žena by nechcela byť šéfredaktorka…

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#leto #mikiny #športová garderóba #sweatshirt
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezabúdajte na raňajky, je to dôležité jedlo dňa, zabudnete na hlad.
Čakajú vás náročné, spoločné...

+ To o čom dlhodobo snívate, sa vám konečne splní.
Začnite premýšľať o zmene svojej práce, máte na viac.