Štýlová na tri spôsoby v rovnakých šatách. A veľa eur fakt neminiete!

, 06.05.2014 10:00

Obliecť sa za veľké peniaze nie je umenie. Vyzerať však štýlovo, sexi, cítiť sa pohodlne a byť pripravená na rozličné príležitosti aj za pár eur, to chce nápad.

Skúste sa pozrieť na naše tri variácie, v rámci ktorých sme vybrali veľmi jednoduché, ale príťažlivé šaty za 29,95 eur. Zavinovací efekt a drapéria na páse pôsobia lichotivo na postavu, dĺžka po kolená je vhodná na rozličné príležitosti a už len na vás zostáva, ako to všetko nakombinujete. Možno vás inšpirujeme. Pripomíname, že model šiat je dostupný aj v čiernej farbe.

Na rande, do práce aj večierok

Najelegantnejšia verzia, v rámci ktorej sa...
Najelegantnejšia verzia, v rámci ktorej sa nemusíte hanbiť vyraziť na slávnostnú večeru či banket, ale pokojne v nej môžete absolvovať aj dôležité pracovné stretnutie. Kabelka síce v takom prípade bude pôsobiť trochu uvoľnenejším dojmom, ale môžete ju vymeniť za štýlový obal na laptop či kožené puzdro na dokumenty.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: archív firiem, koláž: Zdeno Gáfrik

Na voľný čas a ležérne

Hoci by ste to nepovedali, podobný model šiat...
Hoci by ste to nepovedali, podobný model šiat sa dá skombinovať aj ležérne. Vezmite si jednoduchý zavinovací sveter, nazúvacie tenisky a zvládnete v podobnej kombinácii zaviesť deti do školy aj nakúpiť. Kabelka cez plece je funkčná na peňaženku, mobil a drobné líčidlá. Náramky sú len tak pre radosť. Autor: archív firiem, koláž: Zdeno Gáfrik

Na prechádzku či obed s rodinou

Letná prechádzka či obed s rodinou - šaty...
Letná prechádzka či obed s rodinou - šaty jednoducho doplníte sandálmi, masívny náhrdelník je výrazný, ale ak odev doplníte len jednoduchou šatkou a kabelkou do ruky nebudete pôsobiť prehnane. Na druhej strane - v podobnom outfite môžete zostať v meste a vyraziť si rovno na večerný žúr. Autor: archív firiem, koláž: Zdeno Gáfrik

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#voľný čas #jedny šaty na tri spôsoby #elegantná #ležérnosť
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Na prvom mieste je psychická pohoda, nenúťte sa do žiadnych činností.
Pracovná pauza pre vás nie je...

+ Obmedzujte kalorické a ťažké jedlá, hrozí vám pokazený žalúdok.
S prácou to nepreháňajte, všetko stihnete...