Banán, vajíčko a majonéza zlepšia vaše vlasy

, 06.11.2013 12:00
majonéza
Majonéza zmäkčuje hrubé, tvrdé a ťažko poddajné vlasy. Autor:

Chcete, aby sa vaše vlasy leskli a vyzerali zdravšie a lepšie? Nech sa páči - potrebovať budete vajíčka, banány alebo majonézu.

Recepty ponúka odborník na výživu, MUDr. Igor Bukovský vo svojej novej knihe, ktorej sa dámy dočkali – Návod na prežitie pre ženu.

Vajíčka: rozmiešajte si v miske 2–3 domáce vajcia (ako na omeletu, len bez múky, soli a korenia) a naneste ich do čerstvo umytých, mokrých vlasov, nechajte pôsobiť asi 2 minúty a opláchnite si vlasy teplou vodou – ošetrite si nielen vlasy, ale aj vlasové korienky a folikuly a vlasy získajú prirodzený lesk.

Banány: rozpučte vidličkou 1–2 dobre zrelé banány v miske a kašu si naneste do vlhkých vlasov, nechajte asi 15 minút pôsobiť a potom opláchnite teplou vodou – draslík ošetruje vlasy poškodené farbením a horúcim vzduchom.

Majonéza: votrite si šálku kvalitnej majonézy do suchých vlasov, nechajte pôsobiť asi 15 minút a potom si vlasy dobre umyte šampónom – akokoľvek bizarne môže znieť tento starý americký recept, zmäkčuje to hrubé, tvrdé a ťažko poddajné vlasy.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vlasy #vajíčko #banán #majonéza #lesklé vlasy
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Stres zahoďte za hlavu a sústreďte sa sami na seba.
Nenechajte sa oklamať, kontrolujte si svoje...

+ Starosti hoďte za hlavu a vychutnajte si príjemný deň.
Nevyužívajte ľudí okolo seba pre vlastný prospech,...