Gabriela Drobová: Smejem sa na tom, ako som vyzerala

Riaditeľka Fashion TV, Gabriela Drobová, mala k móde vždy pozitívny vzťah.

25.06.2013 10:00
Gabriela Drobová Foto: ,
Riaditeľka Fashion TV a spoluorganizátorka akcie Ružový bazár, Gabriela Drobová.
debata

Avšak teraz, keď sa ňou aj živí, viac vniká pod jej povrch a módnemu biznisu rozumie viac. „Aj predtým som sa rada pekne obliekala a mala som rada módne vychytávky. Ale teraz je to zábavnejšie. Móda nie je len otázka peňazí, ale aj trendov a vkusu. Tým, ako sa ľudia obliekajú, vyjadrujú nejaký svoj postoj k životu,“ povedala Drobová pre Žena.Pravda.sk.

Aj ona sa, podobne, ako mnohí ostatní, usmieva, keď si listuje v starých albumoch. „Smejem sa nielen na tom, ako som sa obliekala, ale aj na tom, ako som vyzerala.“ V televízii začala pracovať v roku 1996, kedy bola podľa jej slov „divná móda“ vrátane veľkých vypchávok a čudných natupírovaných účesov. V porovnaní s tým je móda dnes veľmi liberálna. „Môžeme si vybrať čokoľvek, aby pristalo nášmu typu a postave. Myslím si, že móda dnes je oveľa krajšia ako bola vtedy,“ skonštatovala Drobová, ktorá nemá svojho stylistu ani nikoho, kto jej pri obliekaní radí.

Sama sa považuje za veľmi konzervatívnu. Tvrdí, že na módne výstrelky už nemá postavu ani vek, takže obliecť sa je pre ňu už jednoduché. Stylistov obdivuje Drobová v tom, že dokážu skombinovať aj neskombinovateľné. Na to si však ona už netrúfa.

Myšlienka Ružového bazára, ktorého bola Drobová spoluorganizátorka a konal sa v sobotu, sa jej páči. Ideálny je pre ženy, ktoré majú v šatníku kúsky, ktoré majú problém vyhodiť. Buď sú drahé, stále dobre vyzerajú alebo ich mali na sebe len raz. „Keď ich dáte do bazáru, potešia inú ženu a vy urobíte dobrý skutok,“ povedala.

Ružový bazár neznamená, že prijímajú len ružové kúsky. V ružovej farbe je preto, že ide o sexi farbu a ženám sa páči. Meno dostal podľa šiat, ktoré sa dražia. Tento rok boli ružové a keď niečo podobné vymyslia organizátori aj budúci rok, Drobová sľubuje, že opäť v ružovej farbe, aby sa to hodilo do konceptu.

Na otázku, aký vzťah má k ružovej farbe ona, Drobová odpovedala: „Milujem ju, páči sa mi, pristane mi.“ Podľa nej je úžasná v tom, že sa hodí všetkým ženám, či už blondínkam, tmavovlasým alebo ryšavým. „Ružová vás osvieži, každý si vás všimne a bude vás chváliť. Čiže je to dobrá farba na obliekanie,“ zhodnotila.

debata chyba

+ Skúšajte nové športy, aby ste našli svoju vášeň a zlepšili kondíciu.
Dávajte pozor na svoje úspory, nemíňajte...

+ Cestovanie vás síce vyčerpá, ale príjemne obohatí o nové zážitky.
Chcete mať všetko pod kontrolou, spoliehať sa...