Čipka aj kabáty do pol členku - ďalšie módne trendy obrazom

Sľúbili sme vám, že počas celého leta budeme na webe Žena.pravda.sk prinášať ochutnávky z jesenných kolekcií známych módnych značiek. Vďaka vkusne a veľmi príťažlivo zhotoveným look-bookom sa je na čo pozerať.

21.06.2013 06:00
debata
Červená čipka bude jedným z horúcich trendov na... Foto: MARKS & SPENCER
Marks & Spencer - lookbook - jeseň-zima 2013 Červená čipka bude jedným z horúcich trendov na jeseň-zimu 2013.

Ďalšou zo známych odevných firiem, ktorá už zverejnila zábery na kolekciu jeseň a zima 2013, je aj britská značka Marks & Spencer. Úspešný label netají inšpiráciu svetoznámymi dizajnérmi.

V kolekcii na chladnejšie mesiace roka (ktorá sa však začne predávať už uprostred leta) sa dá napríklad nájsť jasná inšpirácia pyžamovou garderóbou na denné nosenie od Marca Jacobsa, čipkou s aplikáciami od Dolce & Gabbana či na retro kabáty áčkového strihu a s dĺžkou do polovice lýtok – také prezentovala na jeseň 2013 aj talianska Prada.

Sexi, ženská, no zároveň rockersky divoká -...
Sexi, ženská, no zároveň rockersky divoká -...
+10Ukážka z lookbooku s kolekciou na jeseň-zimu 2013.

Z materiálov dominuje vlna, tvíd, džerzej, ale napríklad aj taft. Samozrejme, nechýbajú ani zmesové materiály – vzhľadom na udržanie ceny tovaru je pochopiteľné, že ich značky určené bežnému konzumentovi využívajú vo veľkom množstve.

Podobne ako u konkurencie ani v jesennej kolekcii Marks & Spencer nebude chýbať káro a mix rockerského sexi imidžu so školáckou roztopašnosťou. Určite to bude jeden z horúcich hitov sezóny a jeho variácie uvidíte aj u ďalších módnych značiek.

Jesenná kolekcia Marks & Spencer je... Foto: MARKS & SPENCER
Marks & Spencer - lookbook - jeseň-zima 2013 Jesenná kolekcia Marks & Spencer je plná inšpirácií zo svetových mól. Kárované dámske retro kabáty sa odvolávajú na značku Prada.

Spomedzi nich sa už najbližšie môžete tešiť na ochutnávku od španielskej značky Mango. V galérii vyššie si však pozrite kolekciu tak, ako ju pripravila a schválila kreatívna riaditeľka firmy Belinda Earl.

debata chyba

+ Zamerajte sa na kondíciu a posilnenie imunity. Zdravie je prioritou.
Pracovné problémy vyriešite s nadhľadom a...

+ Budete sa ocitať v príjemnej atmosfére obklopená len milovanými ľuďmi.
Stanovte si jasné ciele, aby...