Nie ste organizačný typ? Výhovorka!

, 26.03.2014 08:30
organizačný typ, žena v práci
Snažte sa o sebe dozvedieť nové veci. Dajte im šancu. Autor:

Ani sám seba človek nepozná dobre. Poznáte to podľa toho, ako sa šokujete v doposiaľ neznámych situáciach...

Ste v práci nová? Uviedli ste si do životopisu, že ste organizačný typ, no teraz zlyhávate? Je to črta, ktorá sa dá posilňovať. Človek sa s tým nerodí a zorganizovať čosi nie je žiadna veda. Druhá vec je, či sa vám chce…

„Bola som lenivá, preto som sa zakaždým vyhovárala na to, že nie som organizačný typ. Potom som si však chcela ísť veľmi opekať s priateľmi. Zorganizovala som to, podarilo sa. Akcia bola taká perfektná, že kamaráti odo mňa chceli aj v budúcnosti, aby som podobné veci organizovala. A ja som zistila, že nie je to také zlé. Na takejto obyčajnej súkromnej akcii,“ vraví 26-ročná Miriam.

Povedala si, čo funguje v súkromí, musí fungovať aj v práci. „Prestala som sa vyhovárať. Najprv som to skúsila, ako to pôjde v práci. Vymyslela som si jeden projekt, ktorý som si sama chcela menežovať. Zorganizovať som si musela všetko, dokonca som musela poskladať aj tím ľudí. A zrazu som prišla na to, že ja som organizačný typ!“ V tomto prípade sa opäť overilo staré známe „ak sa niečoho bojíš, pozri sa tomu do očí“.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#organizácia práce #výhovorka
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Osviežite prístup k zdraviu, vymeníte klasické stravovanie za modernejšie.
Dôležité rozhodnutia budete...

+ Bolesť hlavy bude spôsobená nesprávnym spánkom a vankúšom.
Zodpovednosť budete musieť zobrať na seba,...