V lete tasíme na kolegov najsilnejšie zbrane

Muži to s nami niekedy nemajú ľahké a v lete zvlášť, keďže nás teploty vyzliekajú do úsporných šatočiek a my chtiac-nechtiac spôsobujeme v kancelárii totálnu erupciu...!

11.08.2013 17:00
práca, zamestnanie, pracovný tím Foto:
V práci buďme pekné, vkusné a svieže.
debata

Kolegom, šéfom i klientom je pri nás aj v klimatizovanom prostredí horúco a ležia nám pri nohách.

Sexi žena a leto – sveta žiť!

My sme na koni a oni v koncoch! Aspoň v tomto ročnom období sa darí lepšie než inokedy – nikto po nás neziape, len túžobne zíza a urobí, čo nám na očiach uvidí. Toto sú tie najúčinnejšie zbrane, nech sa tomu ktokoľvek čuduje, pohoršuje nad tým, či bráni zubami-nechtami. Hlavne „tasiť zbrane“ s vkusom, zmysluplne a je ruka v rukáve!

Nebuďme vulgárne

Ak chceme docieliť, že nám mužské okolie padne k nohám, buďme aj v týchto horúčavách rafinované, určite nie prvoplánované a lacné, najmä ak chceme získať dlhodobú priazeň. Muž sa môže rýchlo nadchnúť pre hlboký výstrih a „nákuk“ pod sukničku, ale rovnako rýchlo vytriezvie, ak má príliš ľahký prístup k týmto intímnym informáciám. Povie si, že nie je sám, kto má tu česť nazrieť do tejto dôvernej zóny a že nositeľka sympatických vnadov v jednoduchom obale nectí až tak vlastnú hodnotu. Keď žene záleží na oslovení dôležitého muža (kolegu, či klienta), môže byť zvodná, ale neodhaľovať veľa.

Neprovokujme a bude to fajn

Môžeme to celé brať tak, že je nám jedno, čo si o nás myslia druhí, ale na pracovnom poli nám mnohé veci kolegovia neprepáčia a neraz sa i úprimný manéver vypomstí. Berme ohľady na puritánov a firemnú kultúru, majme úctu k rovnošatám, neprovokujme menej šťastné kolegyne. Nie sme na pláži, aby sme sa predvádzali a uvoľnili podľa svojho gusta! Buďme pekné, vkusné a svieže, ale dráždime a zvádzajme inde, nie v práci. Nezabudnime, že cieľom je úspešný projekt, nie získanie novej trofeje do postele. Pozor na to, aké vysielame signály, mohli by sme sa nepekne popáliť!

debata chyba
Viac na túto tému: #šaty #móda #kancelária

+ Preventívne kontroly sú dôležité, nezanedbávajte svoje zdravie.
V prípade, ak ste živnostník nezabúdajte na...

+ Zdravie si budete udržiavať pravidelným športom a zdravou stravou.
Čas na prehodnotenie výdavkov a zlepšenie...