Niečo také by na raňajky nikdy nejedla! Pippa Middleton si dáva na stravu pozor, čo na jej tanieri vidieť najčastejšie?

Vyvážené raňajky sú pre sestru princeznej Kate nevyhnutnosťou, aby mohla svoj deň trojnásobnej mamy začať s poriadnou dávkou energie.

27.05.2024 14:00
Pippa Matthews Middleton Foto: ,
Pippa Matthews Middleton na zábere z roku 2023.
debata (1)

Toast z ražného chleba s vajcom a avokádom. Táto kombinácia telu poskytuje bielkoviny a zdravé tuky, sestra vojvodkyne Kate po takýchto raňajkách siahne často. Ako uvádza stránka „today.com“, Pippa Matthews Middleton okrem toho ráno obľubuje aj prírodný jogurt s nakrájaným ovocím a praženými semienkami, ovsenými vločkami a orechmi. Pre spomínaný portál prezradila, čo by si na raňajky nikdy nedala: „Palacinky so slaninou a javorovým sirupom – to mi určite nevyhovuje.“

avokádo, omáčka, Čítajte viac 6 skvelých dôvodov, prečo siahnuť po avokáde pravidelne! Plus 3 super recepty

Jej večera často patrí tuniakovi s avokádovou salsou, toto jedlo je bohaté na omega-3 mastné kyseliny, obzvlášť, keď sa pripravuje čerstvý tuniak. Krevety s korenenými fazuľkami a divou ryžou aj táto výživná kombinácia bielkovín, sacharidov, vitamínov a minerálov sa teší záujmu trojnásobnej mamy.

kate Čítajte viac Pred siedmimi rokmi sa vydávala Pippa Middleton! Svadobné šaty uchvátili, ale pohľady pritiahol aj dokonalý look družičky Kate

Pippa Middleton (40) je nadšená športovkyňa, ktorá sa pravidelne zúčastňuje aj bežeckých pretekov, čomu prispôsobuje aj stravu. Pred pretekmi zvyšuje príjem celozrnných produktov a energeticky bohatých sacharidov, pričom si dopraje tri hlavné jedlá denne. Zvýši aj veľkosť porcií podľa svojej tréningovej záťaže. Na jej tanieri sa často objavujú hnedá ryža, šošovica, quinoa a sladké zemiaky. Snaží obmedziť príjem bielych sacharidov, ako je biely chlieb a cestoviny na minimum a dodržiavať rozumné veľkosti porcií.

Aj napriek zdravej strave si Pippa Middleton z času na čas dopraje aj malé pôžitky ako kúsok čokolády, chipsy či pohár vína.

Video
Bývalý hudobný producent Ivan Kubán sa s nami v tomto videu podelil o recept na zdravé vegetariánske jedlo budhistických mníchov.
Pippa Middleton odchádza z korunovácie kráľa...
Pippa Matthews Middleton na archívnom zábere.
+11Pippa Middleton má šport v krvi, záber z roku...

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #raňajky #Pippa Middleton

+ Na päty sa vám bude lepiť smola a budete mať pocit, že všetko ide dolu vodou.
V práci sa vám bude dariť ako...

+ Práca s ľuďmi vás dosť vyčerpáva, skúste ju obmedziť aspoň na krátku chvílu.
Aktívne počúvanie a komunikácia sú...