Fakt vydarené! Rolády, ktoré upiekol Nikodým či Marcin, sa vám budú páčiť

Vo vianočnom špeciáli sladkej šou sa piekli aj rolády. Komu sa darilo viac a komu menej? Obzrite si výrobky, ktoré známe tváre ponúkli porotkyniam.

19.12.2023 06:00
Martin Nikodým Foto:
Martin Nikodým a jeho rodinná orechová roláda.
debata

Vo vianočnom špeciáli sladkej šou sa piekli aj rolády. K slovu sa dostali v kreatívnej výzve a Katarína Koščová, Martin Nikodým, Dominika Kavaschová, Jana Kovalčiková, Andy Kraus a Peter Marcin sa snažili predviesť v čo najlepšom svetle. Na plnej čiare zabodoval moderátor Martin Nikodým, ktorý si napokon vybojoval aj titul vianočného majstra pekára. Pred porotkyne priniesol roládu podľa rodinného receptu, v ktorej sa pospájali chute orechov, citróna a rumu. Očaril aj zdobením svojho výrobku, ktoré počas večera patrilo k najlepším.

pečie celé slovensko Čítajte viac Kto by to bol povedal? Kovalčikovej či Kavaschovej nedal šancu, vo vianočnom špeciáli sladkej šou všetkých prevalcoval moderátor...

Andy Kraus previedol Kuba roládu, v ktorej hral hlavnú rolu banán, Peter Marcin pripravil bezlepkovú orechovú roládu, ktorá sa u poroty stretla s pozitívnymi hodnoteniami. Dominika Kavaschová stavila na svieže chute fresh rolády, ktoré porota ocenila dobrým hodnotením. Ukážkovo zrolovanú kávovú roládu predviedla speváčka Katka Kočšová. Menej vydarený výrobok s názvom vianočné poleno porote predviedla Jana Kovalčiková, ktorej dezert nemal správnu konzistenciu. Aké rolády sa napokon podarili súťažiacim si pozrite v našej galérii.

Martin Nikodým a jeho rodinná orechová roláda.
Jana Kovalčiková a jej roláda vianočné poleno.
+3Andy Kraus a jeho roláda Kuba rez.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Martin Nikodým #Jana Kovalčiková #Pečie celé Slovensko

+ Veľké horúčavy vás budú unavovať a vy sa budete cítiť neustále ospalá.
Plánujte dlhodobo, aby ste dosiahli...

+ Cestovanie autom bude náročnejšie, preto je vhodné myslieť na prestávky.
Šetrenie na strave síce zníži výdavky,...