Čo sa podáva na návšteve u vojvodkyne Meghan? Zdravý toast, pozrite sa

21.01.2019 17:00
Meghan
Vojvodkyňa Meghan. Autor: ,

Čo sa nachádza v šatníku vojvodkyne Meghan, to vie celý svet. Fotografie jej modelov, v ktorých sa ukáže na verejnosti počas oficiálych termínov, sa okamžite dostanú do médií.

Čo si však dáva 37-ročná manželka princa Harryho na tanier? Tieto informácie zostávajú viac-menej tajné. Hoci… Vďaka make-up artistovi Danielovi Martinovi môžu aj bežní smrteľníci vidieť, čo sa u Meghan na návšteve podáva. Práve on roky patrí k blíznym priateľom vojvodkyne a aktuálne ju navštívil v Londýne. Podpísal sa aj pod jej svadobný mejkap.

Fotografiu z Kensingtonského paláca, kde manželia aktuálne žijú, zavesil na svoj Instagram. K tradičnému čaju o piatej sa počas návštevy u budúcej mamičky Meghan nepodávali len čokoládové pralinky. Na strieborných tanieroch sa podával aj avokádový toast. „Ďakujem Meghan, že si bola počas víkendu skvelou hostiteľkou a že si stále fanúšičkou avokádových toastov,“ napísal k záberu z Kensingtonského paláca vizážista.

Ešte skôr, než sa americká herečka spoznala s princom Harrym, mala svoj life-stylový blog s názvom „The Tig“. Ten slúžil ako inšpirácia pre ženy, ktoré ju sledovali.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vojvodkyňa Meghan #toas #avokádo
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pri trávení by vám mohli pomôcť bylinkové čaje.
Nechcite za každú chvíľu len ušetriť, neoplatí sa vám...

+ Menej je niekedy viac, podľa toho by ste sa aj mali správať.
Nenúťte niekoho do činností, ktoré sú...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk