Raňajky podľa Lopezovej aj Witherspoonovej! Skúsite ich?

13.03.2018 17:00
Jennifer Lopez
Jennifer Lopez na červenom koberci počas udeľovania "Latin Billboard Awards". Autor: ,

Haylie Pomroy je v USA absolútnou hviezdou, čo sa stravovania týka a podľa jej plánov sa stravujú aj veľké hviezdy Hollywoodu, ako Jennifer Lopez či Reese Witherspoon.

V prvom rade sa stará o správne fungovanie metabolizmu svojich slávnych klientov. Ako sa ľudia k zdravému metabolizmu môžu dopracovať opisuje aj v knihe „Metabolism Revolution“. Okrem zdravého spánku je dôležité, ako Haylie Pomroy povedala v rozhovore pre „US Weekly“, jesť 5-razy denne. Okrem toho odporúča vzdať sa kofeínu a 30 minút po rannom vstávaní majú prísť na rad raňajky.

Haylie Pomroy odhaľuje aj ingrediencie dokonalých raňajok: Pol šálky pokrájanej červenej papriky, štvrť šálky pokrájanej červenej cibule, dva pokrájané cesnaky, polovica čajovej lyžičky čerstvého rozmarínu, polovica čajovej lyžičky čerstvého tymiánu, polovica šálky pokrájaných sladkých zamiakov, šálka nasekaného kelu, štvrtina šálky pokrájaných hríbov, soľ, čierne korenie a mletá paprika.

Ako na to? Sladké zemiaky, cesnak, rozmarín a tymián 20 minút povarte, následne na 5 minút pridajte ostatné ingredinecie. Podávajte s dvoma volskýmii okami, ozdobené plátkom broskyne.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Reese Witherspoon #raňajky #Jennifer Lopez
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezabúdajte na raňajky, sú základom vášho dňa.
Nebolo ľahké sa dostať tam kde ste dnes, tak to nezahoďte...

+ Lepšie by bolo, aby ste dnes večer ostali doma pri knihe či dobrom filme.
Nezanedbávajte svoju prácu, skôr...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk