Dokonale vychladené pivo za pár minút? Tento trik vás veru prekvapí

Pohár dobre vychladeného osviežujúceho piva - to dávno nie je záležitosť, ktorá uspokojí len drsnejšiu polovičku ľudstva. Veď na pive si rady pochutnajú aj dámy.

10.07.2017 07:00
pivo Foto:
Čapované je síce čapované, ale ak ho nemáte poruke, postačí aj pivo z plechovky. Správne vychladené.
9

V prípade oboch pohlaví však platí, že pivo je dobré vtedy, keď je správne vychladené. A to môže byť v horúcich dňoch a s nečakane prázdnou chladničkou problém. Aj proces chladenia chvíľku trvá. Ako ho teda urýchliť?

Majstri na všemožné vychytávky a triky sa však zhodujú, že ochladiť pivo čo najrýchlejšie nie je až taký problém. Na kanáli Lifehacker Youtube Channel sa dvojica samozvaných vedátorov rozhodla ukázať, že ochladiť obľúbený nápoj môžete pre seba, alebo pre svojho partnera ľahkým trikom. Budete však k nemu potrebovať vrecko s ľadom, plechové vedierko na ľad a soľ.

Ak vsypete do vedierka ľad a do neho strčíte plechovku práve kúpeného piva, ochladzovať sa začne okamžite. Ale nie az tak rýchlo. Trik však spočíva v soli. Jej pridaním sa proces chladenia značne urýchli a už do pár minút budete môcť servírovať pivo vychladené na správnu teplotu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
9 debata chyba
Viac na túto tému: #pomoc #leto #pivo #pokus #trik #vedro #chladenie

+ Nezaťažujte svoju pokožku rôznymi produktmi, nevyzerá to dobre.
Pozor na peniaze, dnes by ste ich mohli veľmi...

+ Nehazardujte so svojim zdravím, neoplatí sa vám to.
Nekupujte si veci na ktoré nemáte, radšej si odložte a...