Očami muža: Takto vyzerá ideálna žena!

Každá žienka chce byť pre svojho chlapa tá najlepšia. Má to logiku aj dôvody. Máloktorá sa však objektívne spýta, čo jej drahý za dokonalosť skutočne považuje a tak sa (žiaľ) riadi len podľa vlastnej predstavy!

krásna žena, krása, žiarivá pleť
Dokonalá partnerka spĺňa mužove želania v mnohých oblastiach.
Autor:

Prívetivosť za všetky drobné

O čom sa v médiách aj vo vzťahoch hovorí pomenej, je nežná stránka mužskej duše. Tvrďas a hrdina je prototypom chlapskej nátury a tu niekde robia ženy zásadné vzťahové chyby. Aj ten najdrsnejší muž potrebuje z času na čas objatie dieťaťa. Pokiaľ sa mu nedostane vypočutie, pochopenie, prívetivosť a klasické „mamičkovské“ pohladenie, aj po päťdesiatke bude mať pocit, že mu vo vzťahu s vami niečo chýba.

Sexuálne uspokojenie? Intenzita nehrá rolu!

Častým problémom vzťahov je, že sa na veci lásky pozeráme pohľadom kvantity. Tá však pre muža v oblasti telesných pôžitkov nie je prioritou. Kľúčovým je prvok uspokojenia. Ideálna žena do bodky vie, čo partnera v posteli ukojí. Či sú to hry na tínedžerov, sado – maso sklony, alebo prípadne korzety, podväzky, či hra s nohami. Možností je milión. Treba poznať tie správne. Nie je až tak podstatná kvantita, ako naplnenie túžby. Pri ideálnej žene sa chlap nebojí odhaliť karty a ona sa s nimi neváha zahrať.

Komunikuje

Mnoho mužov si iba želá, aby s nimi žena komunikovala. Rozprávala sa nielen systémom, že potrebuje zložiť na ich plecia starosti, ale aktívne počúvala a so záujmom dokázala diskutovať. Nedostatok tejto vlastnosti mužov ženie do krčiem. Muži, ktorí majú rovnocennú diskutérku doma v kuchyni, nemusia chodiť do zafajčených priestorov.

Čítajte viac o sexe a vzťahoch

Bláznivá aj vyrovnaná

Ťažko sa to chlapovi pripúšťa, ale žena je pre jeho heroické sny a bláznivé výkony často nutnou záchrannou brzdou. V praxi to znamená, že ho drží na zemi, keď lieta hlavou v oblakoch. Muž to od partnerky aj podvedome očakáva, na druhej strane je vďačný, ak občas pristúpi na bláznivé nápady a zvezie sa dobrodružstvom života spolu s ním. Muži totiž nehľadajú v žene len matku svojich detí, ale aj ženu, ktorá bude ich spoločníkom na ceste životom, ktorý nie je nudný!

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Súvisiace články:

sex, vzťah, intimity

Rýchly návod, ako zlepšiť potešenie zo sexu bez ohľadu na polohu

25.03.2017 11:00

Sexuálnu pozíciu vnímajte len ako prostriedok a nie hlavný zdroj potešenia. Koľko rozkoše si odnesiete z postele, nezáleží len od toho, ako si preložíte nohy.

láska, vzťah, problém, nevera

Podviedli ste partnera? Čo s tým urobiť?

24.03.2017 17:00

Či už ste skĺzli v rámci partnerskej dôvery do slepej uličky z nerozvážnosti, túžby, alebo omylom, to nikto riešiť nebude. Otázkou ostáva najmä vec svedomia.

sex, vzťah, problém

Nebaví vás sex s partnerom? Poznáme najčastejšie ženské dôvody!

23.03.2017 17:00

Môže to prísť znenazdajky, alebo z vás nadšenie pre milovanie vyprchá postupne a plynule. Zrazu však nemáte najmenšiu chuť na sex s partnerom.

Erdogan

Turecko podľa Erdogana môže usporiadať referendum o členstve v EÚ

25.03.2017 19:27

"Teraz nás 16. apríla čaká referendum a potom sa môžeme rozhodnúť, že urobíme ešte jedno, o prístupových rozhovoroch," povedal turecký prezident.

výstava, poprad,

Rezidencia smrti je obrazom nacistických hrôz

25.03.2017 19:20

Dvadsať nafotografovaných grafických obrazov tvorí výstavu pod názvom Rezidencia smrti.

laptop, notebook, digitalizácia

V Istanbule balia počítače do fólie, do kabín lietadiel do USA nesmú

25.03.2017 17:35

Zákaz určitých elektronických prístrojov v kabínach mnohých dopravných lietadiel smerujúcich do Spojených štátov začal platiť v sobotu na letisku v Istanbule.

londýn, brexit, protest

Odporcovia brexitu demonštrovali v uliciach Londýna a Edinburghu

25.03.2017 17:33

Tisíce demonštrantov sa zhromaždili dnes v Londýne a Edinburghu, aby protestovali proti plánovanému vystúpeniu Británie z Európskej únie.