Päť chýb, ktoré pri sexe robí skoro každá žena!

Niekedy sa chýb v posteli dá dopustiť z nevedomosti, občas sú dôsledkom nedbanlivosti, no základom je zbaviť sa ich skôr, ako prerastú do zlozvykov.

sex, vzťah, problém
Odmietnutie partnera pri sexe je omnoho nepríjemnejšie ako v bežnom živote.
Autor:

Odovzdanosť

Nikoho nepoteší, ak partnerka ostane ležať v posteli ako kus dreva s výrazom v očiach, ktorý hovorí, že je odhodlaná iba poslúžiť. Pod odovzdanosťou sa rozumie aj to, ak žena nakoniec privolí na mužské dobiedzanie, hoci na prvý pohľad vidieť, že by si radšej pozrela telenovelu. To je pre muža horšie ako ľadová sprcha.

Odmietanie

Pri sexuálnych hrách je odmietnutie partnera omnoho chladnejšie a nepríjemnejšie ako v bežnom živote. Preto sa nemôžeme hnevať, že radikálne „nie“ novým pozíciám, ale aj samotnej sexuálnej aktivite, vnímajú muži ako chybu na strane polovičky.

Stávka na istotu

Robíte vždy tie isté pohyby, triky a postupy? Jasné, že už poznáte, čo partnerovi robí dobre, čo je pre neho vrchol blaha a tak sa orientujete podľa týchto zistení. Mužovi to vždy spraví dobre, ale po čase vyhodnotí chybu na vašej strane, že sex je pre vás ako predpísaná poučka a nikam sa neposúvate. Pre mužov to znamená málo záujmu o ich telo.

Minimum aktivity

Malá, alebo takmer žiadna angažovanosť v oblasti zavádzania milostných noviniek je zlé znamenie. Muži vždy myslia na to, prečo by ženy nemohli prísť do postele s novými riešeniami a nie s bežnou rutinou. V praxi to znamená, že je fajn, ak neupadnú do predstavy, že v sexe sa už nedá nič viac objaviť.

Čítajte viac o sexe a vzťahoch

Slabé odozvy

Pri týchto slovách sa asi najviac žien začuduje, o čom hovoríme. A práve to je jedna z veľkých ženských milostných chýb. Muži veľmi citlivo vnímajú, ak je k nim žena ústretová v sexe a dokáže vytvoriť telesný súzvuk a vyjsť im oproti. Veľmi vhodné je, ak žena partnerovi svojim pohybom vychádza oproti. Mnoho žien však aj napriek láskaniu, dotykom a bozkom nevychádza oproti mužovi svojim lonom. Skúste to zmeniť a sex bude lepší.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Súvisiace články:

sex, vzťah, intimity

Rýchly návod, ako zlepšiť potešenie zo sexu bez ohľadu na polohu

25.03.2017 11:00

Sexuálnu pozíciu vnímajte len ako prostriedok a nie hlavný zdroj potešenia. Koľko rozkoše si odnesiete z postele, nezáleží len od toho, ako si preložíte nohy.

láska, vzťah, problém, nevera

Podviedli ste partnera? Čo s tým urobiť?

24.03.2017 17:00

Či už ste skĺzli v rámci partnerskej dôvery do slepej uličky z nerozvážnosti, túžby, alebo omylom, to nikto riešiť nebude. Otázkou ostáva najmä vec svedomia.

sex, vzťah, problém

Nebaví vás sex s partnerom? Poznáme najčastejšie ženské dôvody!

23.03.2017 17:00

Môže to prísť znenazdajky, alebo z vás nadšenie pre milovanie vyprchá postupne a plynule. Zrazu však nemáte najmenšiu chuť na sex s partnerom.

Erdogan

Turecko podľa Erdogana môže usporiadať referendum o členstve v EÚ

25.03.2017 19:27

"Teraz nás 16. apríla čaká referendum a potom sa môžeme rozhodnúť, že urobíme ešte jedno, o prístupových rozhovoroch," povedal turecký prezident.

výstava, poprad,

Rezidencia smrti je obrazom nacistických hrôz

25.03.2017 19:20

Dvadsať nafotografovaných grafických obrazov tvorí výstavu pod názvom Rezidencia smrti.

laptop, notebook, digitalizácia

V Istanbule balia počítače do fólie, do kabín lietadiel do USA nesmú

25.03.2017 17:35

Zákaz určitých elektronických prístrojov v kabínach mnohých dopravných lietadiel smerujúcich do Spojených štátov začal platiť v sobotu na letisku v Istanbule.

londýn, brexit, protest

Odporcovia brexitu demonštrovali v uliciach Londýna a Edinburghu

25.03.2017 17:33

Tisíce demonštrantov sa zhromaždili dnes v Londýne a Edinburghu, aby protestovali proti plánovanému vystúpeniu Británie z Európskej únie.