Prínosy ženskej masturbácie! Doprajte si ju častejšie, budete žiť lepšie!

Prsty v lone nám zakazovali v mladosti, ale v dospelosti prichádzame na to, že bezdôvodne. Dokonca s pribúdajúcimi rokmi spoznávame, že oddávať sa masturbácii nie je vôbec zlé, ale príjemné a zdravé.

orgazmus, sex, intimity
Masturbácia je spôsob, ako spozorujete zmeny vo vlastných pôžitkoch.
Autor:

Pripravíte si vagínu

Skúste masturbovať pred milovaním. Možno niekedy nie je nutné dostať sa až k vyvrcholeniu, ale rozhodne je sólo predpríprava dobrá k tomu, aby váš sex s partnerom bol divokejší, atraktívnejší a v konečnom dôsledku pre vás samú aj uspokojivejší.

Nezabudnite na ňu pri sexe

Niekedy muži nevedia trafiť ten správny rytmus, alebo techniku a tak nie je hanbou, ak si pri milovaní pomôžete aj sami. V tomto majú ženy výhodu, pretože napríklad pri polohe odzadu, alebo zboku môžu popri sexe pokojne aj masturbovať a dráždiť si klitoris k vyvrcholeniu. To je aj jeden z dôvodov, prečo tieto polohy favorizujú.

Zbavuje stresu

Unikátny trik na zbavenie tela nepríjemného a nahromadeného stresu. Masturbácia síce nie je sex, ale primerané dráždenie pohlavných orgánov vyvoláva v tele priaznivé odozvy aj vyplavovanie hormónov, čo znamená, že sa budete cítiť omnoho lepšie.

Pevnosť

Vaginálne svaly sú tiež len svaly a preto bez príznačnej aktivity strácajú pružnosť. V praxi to znamená, že ak ju necháte bez dráždenia, nepotešíte príliš ani muža. Ženy, ktoré masturbujú, majú omnoho pevnejšiu, pružnejšiu a flexibilnejši­u pošvu.

Čítajte viac o sexe a vzťahoch

Zlepšíte si imunitný systém

Masturbáciou ku zdraviu. To by mohlo byť heslom novej chrípkovej sezóny. Ako sex, tak aj sebaukájanie podporuje tvorbu imunoglobulínov, ktoré dokážu telo ochrániť pred nástrahami z vonkajšieho prostredia.

Lepšie sa spoznáte

Aj telo ženy sa mení. To znamená, že dnes vám nemusí robiť dobre to, čo pred rokmi. Masturbácia je zaručený spôsob, ako pozorovať zmeny vo vlastných pôžitkoch. Objavíte nové cesty k slasti a možno nimi nahradíte aj tie, ktoré ste používali bežne pri milovaní. V každom prípade to bude pre vás výhrou.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Súvisiace články:

sex, vzťah, intimity

Rýchly návod, ako zlepšiť potešenie zo sexu bez ohľadu na polohu

25.03.2017 11:00

Sexuálnu pozíciu vnímajte len ako prostriedok a nie hlavný zdroj potešenia. Koľko rozkoše si odnesiete z postele, nezáleží len od toho, ako si preložíte nohy.

láska, vzťah, problém, nevera

Podviedli ste partnera? Čo s tým urobiť?

24.03.2017 17:00

Či už ste skĺzli v rámci partnerskej dôvery do slepej uličky z nerozvážnosti, túžby, alebo omylom, to nikto riešiť nebude. Otázkou ostáva najmä vec svedomia.

sex, vzťah, problém

Nebaví vás sex s partnerom? Poznáme najčastejšie ženské dôvody!

23.03.2017 17:00

Môže to prísť znenazdajky, alebo z vás nadšenie pre milovanie vyprchá postupne a plynule. Zrazu však nemáte najmenšiu chuť na sex s partnerom.

Erdogan

Turecko podľa Erdogana môže usporiadať referendum o členstve v EÚ

25.03.2017 19:27

"Teraz nás 16. apríla čaká referendum a potom sa môžeme rozhodnúť, že urobíme ešte jedno, o prístupových rozhovoroch," povedal turecký prezident.

výstava, poprad,

Rezidencia smrti je obrazom nacistických hrôz

25.03.2017 19:20

Dvadsať nafotografovaných grafických obrazov tvorí výstavu pod názvom Rezidencia smrti.

laptop, notebook, digitalizácia

V Istanbule balia počítače do fólie, do kabín lietadiel do USA nesmú

25.03.2017 17:35

Zákaz určitých elektronických prístrojov v kabínach mnohých dopravných lietadiel smerujúcich do Spojených štátov začal platiť v sobotu na letisku v Istanbule.

londýn, brexit, protest

Odporcovia brexitu demonštrovali v uliciach Londýna a Edinburghu

25.03.2017 17:33

Tisíce demonštrantov sa zhromaždili dnes v Londýne a Edinburghu, aby protestovali proti plánovanému vystúpeniu Británie z Európskej únie.