Dosahujte pravidelný orgazmus pomocou nových vedeckých postupov!

Ženský orgazmus a jeho dosahovanie je tak významný fenomén, že sa ním zaoberajú vedci na plný úväzok. Priamo z laboratórií sexu tak servírujú návody na úspech priamo do postelí.

sex, intimity, orgazmus
Prehĺbte dych a vyvrcholíte omnoho intenzívnejšie.
Autor:

Neverte mužom

Máloktorý muž sa venuje sexualite hlbšie ako na hranici vlastného záujmu o uspokojenie a potom tak vyzerajú aj výkony. Frikčné pohyby dnu a von, pritom čakajú, že s tým spravia zázraky. Veda pokročila a skúmanie ženského tela sa rovnako neobmedzilo len na odhaľovanie chorôb, ale aj na prinášanie rozkoše. Výskumníci prišli k záveru, že na dobrý ženský orgazmus iba mechanické trenie jednoducho nestačí.

Strážte si hlavu

Vanessa Marin je jednou z top amerických odborníčok na ženy s problematickým dosahovaním orgazmu. Mnohým dokonca tak pomohla, že vedia vyvrcholiť rýchlejšie ako muži. Kde vidí najväčší problém sexuálnej bariéry? Sú to jednoznačne rušivé myšlienky, ktoré ženy počas milovania trápia. Presne tie, pre ktoré ženy horšie spávajú a rýchlejšie sa budia. Jej záver znie, že žiadna žena nie je schopná dosiahnuť orgazmus, ak nevypojí racionálne myslenie. Ak vás neustále atakujú myšlienky na povinnosti, resty, prácu, chod domácnosti, radšej nesexujte. Jedinou terapiou je vyčistiť si hlavu a otravné myšlienky nahradiť peknými. Je to zložité, chce to tréning, ale oplatí sa skúšať.

Zlé dýchanie

Rozdiel medzi mužmi a ženami je viditeľný aj pri dýchaní. Muži prirodzene dýchajú hlbšie do bránice, ženy viac do hrude a pľúc, čo spôsobuje plytkosť dychu. Aj preto sa im s rozkošou darí lepšie. Z fyziologického hľadiska zabezpečuje hlboký dych lepšie okysličenie tela. Aj erotogénnych zón, ktoré sa stávajú citlivejšie. Zároveň telo uvoľňuje a zbavuje stresu. Plynulý dych dokáže sám o sebe vyvolávať príjemné erotické pocity. Pokojne to skúste aj sama v posteli. Chyba, ktorá mnoho žien zasekne tesne pred orgazmom, je práve zmena rytmu dýchania a jeho zadržiavanie. Spravte to presne naopak. Dych prehĺbte. Muži to bežne robia a vrcholia omnoho intenzívnejšie.

Čítajte viac o sexe a vzťahoch

Fantazírujete

Ak sme hovorili v úvode o vyhnaní nepríjemných myšlienok z hlavy, tak Vanessa Marin ako cestu radí aplikovať erotické fantazírovanie. Každá žena má svoje predstavy a netreba sa im brániť ani v prípade, že sú odlišné od klasickej súlože s jedným partnerom. Mozog je afrodiziakum číslo jeden a trocha myšlienkovej nevery, experimentov, či dobrodružstiev nikomu nezaškodí. Akurát skôr prežijete vyvrcholenie.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Súvisiace články:

sex, vzťah, intimity

Rýchly návod, ako zlepšiť potešenie zo sexu bez ohľadu na polohu

25.03.2017 11:00

Sexuálnu pozíciu vnímajte len ako prostriedok a nie hlavný zdroj potešenia. Koľko rozkoše si odnesiete z postele, nezáleží len od toho, ako si preložíte nohy.

láska, vzťah, problém, nevera

Podviedli ste partnera? Čo s tým urobiť?

24.03.2017 17:00

Či už ste skĺzli v rámci partnerskej dôvery do slepej uličky z nerozvážnosti, túžby, alebo omylom, to nikto riešiť nebude. Otázkou ostáva najmä vec svedomia.

sex, vzťah, problém

Nebaví vás sex s partnerom? Poznáme najčastejšie ženské dôvody!

23.03.2017 17:00

Môže to prísť znenazdajky, alebo z vás nadšenie pre milovanie vyprchá postupne a plynule. Zrazu však nemáte najmenšiu chuť na sex s partnerom.

Erdogan

Turecko podľa Erdogana môže usporiadať referendum o členstve v EÚ

25.03.2017 19:27

"Teraz nás 16. apríla čaká referendum a potom sa môžeme rozhodnúť, že urobíme ešte jedno, o prístupových rozhovoroch," povedal turecký prezident.

výstava, poprad,

Rezidencia smrti je obrazom nacistických hrôz

25.03.2017 19:20

Dvadsať nafotografovaných grafických obrazov tvorí výstavu pod názvom Rezidencia smrti.

laptop, notebook, digitalizácia

V Istanbule balia počítače do fólie, do kabín lietadiel do USA nesmú

25.03.2017 17:35

Zákaz určitých elektronických prístrojov v kabínach mnohých dopravných lietadiel smerujúcich do Spojených štátov začal platiť v sobotu na letisku v Istanbule.

londýn, brexit, protest

Odporcovia brexitu demonštrovali v uliciach Londýna a Edinburghu

25.03.2017 17:33

Tisíce demonštrantov sa zhromaždili dnes v Londýne a Edinburghu, aby protestovali proti plánovanému vystúpeniu Británie z Európskej únie.