Kamasútra je minulosť. Užite si vďaka joga sexu!

Joga je moderná, zdravá, sexi a prináša do spální nového ducha, ktorý má tendenciu prevetrať zabehané slovenské milostné stereotypy. Skúste pár polôh, vďaka ktorým zažijete nové úrovne vzrušenia.

joga
Joga bez šiat? Skúste to s partnerom!
Autor:

Strecha

Perfektný trik pre všetkých, ktorí milujú pozíciu odzadu a nedúfali, že sa v nej dá ešte niečo vylepšiť. Pozícia strechy, alebo inak nazývaná aj psa, predlžuje šľachy, rozprúdi lymfu a hlavne postaví vagínu do takého uhla, že partnerove vniknutie je ako z iného sveta. Základným postojom je dať nohy na zem, rukami sa dotknúť podlahy, pričom končatiny aj chrbát sú vystreté a na páse sa vám vytvorí prvý uhol. Zároveň máte zadoček presne v tej výške, ako potrebuje partner, aby do vás pohodlne vošiel v stoji.

Mostík

Parádička, ktorá ani nie je náročná na kondičku. Ľahnete si na posteľ, alebo pokojne aj na koberec na zemi. Nohy priložíte k zadku, mierne rozkročíte a zdvihnete ritku tak, aby ste sa opierali o chodidlá a zároveň ramená. Ruky máte uvoľnené, partner si kľakne, chytí vás za boky a vkĺznete spolu k výraznej slasti. Aj tu je vagína mierne vysunutá, takže každé vniknutie budete cítiť intenzívnejšie.

Šťastné dieťa

Pozícia, ktorú pokojne môžete použiť aj na počatie, ale s tým až tak nesúvisí. Partner pri nej dosiahne veľmi hlboký prienik. Princípom je, že si ľahnete na chrbát, rozkročené nohy ohnuté v kolenách si čo najbližšie priblížite k hrudi a dlaňami chytíte stupaje, alebo členky. V tejto pozícii ste automaticky naplno otvorená a ako už tušíte, nie je to vhodná pozícia len na klasický, ale aj análny sex.

Čítajte viac o sexe a vzťahoch

Oddychujúce dieťa

Je to nenáročná a oddychová jogová aj sexuálna pozícia. Kľaknete si, schúlite sa tak, aby ste si hlavu dali ku kolenám, alebo aj medzi ne a ruky natiahnete pred seba. V podstate je to relaxačná zostava, ale partner vám pri nej môže jemne nadvihovať zadoček a hlboko prenikať do pošvy. Vďaka polohe tela aj erotickému dráždeniu zažívate absolútnu rozkoš. Ak si doprajete všetky polohy, poloha oddychujúceho dieťaťa je ideálna na finále.

Na konci budete mať odcvičené aj odmilované a vy objavíte, ako krásne je prekročiť bežné možnosti stabilných polôh. Osviežite telo aj sexuálny život.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Súvisiace články:

sex, vzťah, intimity

Rýchly návod, ako zlepšiť potešenie zo sexu bez ohľadu na polohu

25.03.2017 11:00

Sexuálnu pozíciu vnímajte len ako prostriedok a nie hlavný zdroj potešenia. Koľko rozkoše si odnesiete z postele, nezáleží len od toho, ako si preložíte nohy.

láska, vzťah, problém, nevera

Podviedli ste partnera? Čo s tým urobiť?

24.03.2017 17:00

Či už ste skĺzli v rámci partnerskej dôvery do slepej uličky z nerozvážnosti, túžby, alebo omylom, to nikto riešiť nebude. Otázkou ostáva najmä vec svedomia.

sex, vzťah, problém

Nebaví vás sex s partnerom? Poznáme najčastejšie ženské dôvody!

23.03.2017 17:00

Môže to prísť znenazdajky, alebo z vás nadšenie pre milovanie vyprchá postupne a plynule. Zrazu však nemáte najmenšiu chuť na sex s partnerom.

Erdogan

Turecko podľa Erdogana môže usporiadať referendum o členstve v EÚ

25.03.2017 19:27

"Teraz nás 16. apríla čaká referendum a potom sa môžeme rozhodnúť, že urobíme ešte jedno, o prístupových rozhovoroch," povedal turecký prezident.

výstava, poprad,

Rezidencia smrti je obrazom nacistických hrôz

25.03.2017 19:20

Dvadsať nafotografovaných grafických obrazov tvorí výstavu pod názvom Rezidencia smrti.

laptop, notebook, digitalizácia

V Istanbule balia počítače do fólie, do kabín lietadiel do USA nesmú

25.03.2017 17:35

Zákaz určitých elektronických prístrojov v kabínach mnohých dopravných lietadiel smerujúcich do Spojených štátov začal platiť v sobotu na letisku v Istanbule.

londýn, brexit, protest

Odporcovia brexitu demonštrovali v uliciach Londýna a Edinburghu

25.03.2017 17:33

Tisíce demonštrantov sa zhromaždili dnes v Londýne a Edinburghu, aby protestovali proti plánovanému vystúpeniu Británie z Európskej únie.