Ide aj o to, aby ste zanechali najlepší dojem!

Mierite na prvé rande. A miešajú sa vo vás pocity radosti aj strachu. Ten muž sa vám totiž páči. Existuje návod na to, ako zanechať dobrý dojem? Vyskúšajte tieto rady:

romantika, rande, láska
Rande vyšlo?
Autor:

Len žadne divadlo

To je najhorší smer, ktorý by vás mohol zlákať. Iste, túžite sa ukázať v najlepšom svetle, ale netlačte na pílu. Ak zostanete sama sebou, stres pomaly opadne a vy si rande skutočne vychutnáte. A čo je takisto skvelé, aj muž oproti vám. Dáte mu možnosť, aby vás spoznal.

Slušnosť nevymrela

Iste, možno to znie ako zo starej školy, ale naozaj má byť slušnosť niečím výnimočným? V žiadnom prípade. Ak vy očakávate, že muž sa bude správať slušne a zdvorilo, vy by ste sa mali pokúsiť o to isté. Na otázky odpovedajte rozvitými vetami, pozerajte sa mu do očí, oceňte, ak vám povie niečo zaujímavé či vtipné, nechajte priestor aj jemu, neprerušujte ho skákaním do reči. Koniec rande nenaťahujte, slušne ho ukončite a milo so rozlúčte. Nič náročné, čo poviete?

Ak máte záujem, ukážte to

Muž oproti vám potrebuje impulz, ktorý mu napovie, že ide správnym smerom. Páči sa vám? Tak potom nie je namieste „kamenná tvár“ a chladné rozlúčenie. Už sa totiž nemusí ozvať. Jasné vyjadrenie, ako veľmi ste si rande užili a že sa vám s ním naozaj páčilo, je na mieste.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Súvisiace články:

sex, vzťah, problém

Nebaví vás sex s partnerom? Poznáme najčastejšie ženské dôvody!

23.03.2017 17:00

Môže to prísť znenazdajky, alebo z vás nadšenie pre milovanie vyprchá postupne a plynule. Zrazu však nemáte najmenšiu chuť na sex s partnerom.

hádka, kancelária

Päť príkladov, kedy má párová terapia zmysel

23.03.2017 09:30

Vzdávame sa všetci príliš rýchlo, keď sa vo vzťahu objavia problémy? Kedy má párová terapia zmysel a prečo na nej nie je nič trápne.

láska, vzťah, rande, romantika v prírode

Päť dôvodov, prečo partnerovi povedať každý deň: 'Ľúbim ťa!'

22.03.2017 17:00

Akoby sa z bežnej partnerskej komunikácie vytrácala neha, láska a slová lásky. Ľúbim ťa.

Marine Le Penová

Le Penová prehovorila pred zahraničným výborom ruskej dumy

24.03.2017 10:54

Marine Le Pen v piatok prehovorila pred zahraničným výborom ruskej Štátnej dumy.

vlak do rakuska, stanica, doprava,

Plánujú obnoviť vlakové spojenie Bratislavy s Rajkou a  Győrom

24.03.2017 10:33

Bratislava by mala mať od decembra tohto roka opäť medzinárodné vlakové spojenie medzi Petržalkou a Rajkou a Győrom v Maďarsku.

mladí, mladomanželia, pár, nový byt, bývanie, hypotéky, zariadenie domu, sťahovanie, renovácia

Do druhého piliera vstupuje len 30 % mladých ľudí

24.03.2017 10:32

Od zavedenia dobrovoľného vstupu do druhého piliera v roku 2008 vstúpilo do tohto systému len 30 % mladých ľudí prichádzajúcich na trh práce.

Theresa Mayová

Zverejnili video, na ktorom ochranka odvádza Mayovú z miesta útoku

24.03.2017 10:23

Britský denník The Sun zverejnil video, ktoré zobrazuje ako členovia ochranky odvádzajú do auta premiérku Theresu Mayovú počas stredajšieho teroristického útoku.