Manuál zodpovednej milenky: Čo robiť, aby na vás jeho žena neprišla!

Mať milenca nie je práve najmravnejšie, ani najúprimnejšie správanie. Na druhej strane, ak ste sa rozhodli skĺznuť na šikmú dráhu vzťahov, je na mieste pripraviť si chrániče. Aby ste ochránili seba aj svoje tajomstvo. Vstupujete totiž na teritórium sokyne.

milenka, milenecký sex
Každá žena však pozná, čo spôsobila ona a čo si partner doniesol zo záletov.
Autor:

Pozor na vône

Ženy majú citlivejší nos ako muži. A zároveň ak ste ženou, ktorá už dlho používa nejaký druh vône, vaše čuchové bunky sú voči nej otupené. To znamená, že môžete na milenca preniesť aj čiastočky vône, ktoré necítite, no u neho budú extrémne podozrivé a začne sa peklo podozrení. Vôňu je lepšie vo vlastnom záujme nepoužívať. Veď mužovi aj tak najkrajšie vonia ženská prirodzenosť.

Opatrne s mejkapom

Nielen rúž, ale aj mejkap môžu zanechať nezmazateľné stopy na pánskom oblečení a to aj vtedy, ak si dávate pozor. Navyše sa kozmetické prípravky veľmi ťažko odstraňujú. Každá žena však pozná, čo spôsobila ona a čo si partner doniesol zo záletov.

Bezpečná vzdialenosť

Vedci vypočítali, že na udržanie nevery je bezpečná vzdialenosť minimálne 50 kilometrov. Nie je to práve najpohodlnejšie, ale rozhodne bezpečnejšie, akoby ste sa so svojim ženáčom a jeho ženou pravidelne konfrontovali v nákupnom centre, alebo nebodaj v jednom vchode. Vtedy je len otázka času, kedy sa vaše tajomstvo stane verejným.

Čítajte viac

Nevstupujte na pôdu inej ženy

Za žiadnych okolností, ani vtedy, ak je na služobnej ceste na druhom konci sveta. Stačí totiž jeden vlas, zabudnutá drobnosť, to všetko vás prezradí. Môžete sa schádzať na neutrálnej pôde, ale tam, kde sa vyskytuje iná žena, radšej ani nepáchnite. To platí aj o víkendovej chate či aute. Inak sa obvykle muž aj tak vráti k tej svojej a vy na pôžitky už môžete zabudnúť.

Žiadne správy

Muža netreba podceňovať, ale ani preceňovať. Sú to poväčšine chlapi, u ktorých sa prejaví nevera zo správ, e-mailov či sociálnych sietí, pretože nepredpokladajú, že by ich vlastná partnerka išla tajne prekutrať počítač a že pozná aj heslá do mobilu. Preto sa vyvarujte nedohodnutých kontaktov a posielania správ. Ideálne je čakať vždy na prvý kontakt od toho, kto je zadaný. V prípade, že máte obaja záväzky, je to podstatne ťažší oriešok. Najviac nevier sa však prevalí práve cez mobil. Preto je lepšie využívať iný spôsob komunikácie ako bežný telefón.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Súvisiace články:

sex, vzťah, problém

Nebaví vás sex s partnerom? Poznáme najčastejšie ženské dôvody!

23.03.2017 17:00

Môže to prísť znenazdajky, alebo z vás nadšenie pre milovanie vyprchá postupne a plynule. Zrazu však nemáte najmenšiu chuť na sex s partnerom.

hádka, kancelária

Päť príkladov, kedy má párová terapia zmysel

23.03.2017 09:30

Vzdávame sa všetci príliš rýchlo, keď sa vo vzťahu objavia problémy? Kedy má párová terapia zmysel a prečo na nej nie je nič trápne.

láska, vzťah, rande, romantika v prírode

Päť dôvodov, prečo partnerovi povedať každý deň: 'Ľúbim ťa!'

22.03.2017 17:00

Akoby sa z bežnej partnerskej komunikácie vytrácala neha, láska a slová lásky. Ľúbim ťa.

Marine Le Penová

Le Penová prehovorila pred zahraničným výborom ruskej dumy

24.03.2017 10:54

Marine Le Pen v piatok prehovorila pred zahraničným výborom ruskej Štátnej dumy.

vlak do rakuska, stanica, doprava,

Plánujú obnoviť vlakové spojenie Bratislavy s Rajkou a  Győrom

24.03.2017 10:33

Bratislava by mala mať od decembra tohto roka opäť medzinárodné vlakové spojenie medzi Petržalkou a Rajkou a Győrom v Maďarsku.

mladí, mladomanželia, pár, nový byt, bývanie, hypotéky, zariadenie domu, sťahovanie, renovácia

Do druhého piliera vstupuje len 30 % mladých ľudí

24.03.2017 10:32

Od zavedenia dobrovoľného vstupu do druhého piliera v roku 2008 vstúpilo do tohto systému len 30 % mladých ľudí prichádzajúcich na trh práce.

Theresa Mayová

Zverejnili video, na ktorom ochranka odvádza Mayovú z miesta útoku

24.03.2017 10:23

Britský denník The Sun zverejnil video, ktoré zobrazuje ako členovia ochranky odvádzajú do auta premiérku Theresu Mayovú počas stredajšieho teroristického útoku.