Neviete si nájsť čas na sex? Tieto zlaté tipy pomôžu!

Vysoké pracovné nasadenie, rodina, chod domácnosti, to všetko si vyžaduje čas. Preto majú ľudia vo vzťahu na sex omnoho menej času, ako v období puberty. Keď už môžu do sýtosti, akosi chýba čas na nežnosti. Obvykle to hryzie oboch partnerov a je vhodné to zmeniť pomocou niekoľkých zásad.

sex, vzťah, intimity
Najhoršou voľbou, ktorú môžete spraviť vo svojom sexuálnom živote, je odsúvanie túžby.
Autor:

Sex nie je všetko, ale ani práca

V živote je správne nájsť balans. Práca, peniaze, oddych, láska, hobby a ani sex sa nesmie dostať na perifériu záujmu. Je totiž rovnako silným pudom ako túžba po jedle. Preto ak budete sexuálne šťastie odsúvať, utrpí tým vaše telo, šťastie aj zdravie. Nájdite harmóniu a jednoducho si stanovte dvadsaťminútovku pre seba s partnerom aspoň dvakrát týždenne. Inak si partnerstvo a šťastie neudržíte.

Nečakajte so sexom

Najhoršou voľbou, ktorú môžete spraviť vo svojom sexuálnom živote, je odsúvanie túžby. Často príde na dvojicu vo chvíli, keď je neupratané, neožehlené, nenavarené. Sex by však nemal čakať, pretože vyprchá chuť a unavené telo stráca libido. Keď o desiatej zaľahnete do postele, málokto má chuť rozpútať ródeo. Spolužitiu by prospelo, ak by ostal riad po večeri v dreze a vy ste zaspali s uspokojenými chúťkami.

Čítajte aj tieto články:

Sex po hygiene

Je v princípe jedno, či po tej rannej, alebo po príchode z práce, v krajnom prípade aj večer, ak vás ešte nezmáha úplná únava. Dôvod je jednoduchý. Často si odopierame sex práve preto, že nie sme umytí a voňaví. Ak sa k sebe začnete túliť po sprchovaní, prakticky sa nemáte na čo vyhovárať. Rezervujte si na hygienu o pár minút viac času a uvidíte, koľko toho stihnete.

Naplánujte si milovanie

Rovnako ako rodičovské združenie, poradu, nákup, jednoducho niečo, čomu sa nedá vyhnúť. Dobre, uznávame, sú chvíle, keď v plánovanom čase nebude dosť libida ani na vyzlečenie. No tento čas striktne dodržiavajte, aj keby ste sa mali len objať, alebo sa držať za ruky. Partneri potrebujú byť spolu aj telesne, inak všetko škrípe a nič nefunguje.

Využite každú voľnú chvíľu

Je podľa vás niečo príjemnejšie ako milovanie dvoch ľudí, ktorí sa ľúbia? Ak sa na milostné hry pozriete touto optikou, okamžite zistíte, že sa môžete oddávať slastiam častejšie. Veď prečo si odpierať niečo také príjemné, dobré a chutné, keď sa z toho ani nepriberá?

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Súvisiace články:

sex, vzťah, intimity

Rýchly návod, ako zlepšiť potešenie zo sexu bez ohľadu na polohu

25.03.2017 11:00

Sexuálnu pozíciu vnímajte len ako prostriedok a nie hlavný zdroj potešenia. Koľko rozkoše si odnesiete z postele, nezáleží len od toho, ako si preložíte nohy.

láska, vzťah, problém, nevera

Podviedli ste partnera? Čo s tým urobiť?

24.03.2017 17:00

Či už ste skĺzli v rámci partnerskej dôvery do slepej uličky z nerozvážnosti, túžby, alebo omylom, to nikto riešiť nebude. Otázkou ostáva najmä vec svedomia.

sex, vzťah, problém

Nebaví vás sex s partnerom? Poznáme najčastejšie ženské dôvody!

23.03.2017 17:00

Môže to prísť znenazdajky, alebo z vás nadšenie pre milovanie vyprchá postupne a plynule. Zrazu však nemáte najmenšiu chuť na sex s partnerom.

Erdogan

Turecko podľa Erdogana môže usporiadať referendum o členstve v EÚ

25.03.2017 19:27

"Teraz nás 16. apríla čaká referendum a potom sa môžeme rozhodnúť, že urobíme ešte jedno, o prístupových rozhovoroch," povedal turecký prezident.

výstava, poprad,

Rezidencia smrti je obrazom nacistických hrôz

25.03.2017 19:20

Dvadsať nafotografovaných grafických obrazov tvorí výstavu pod názvom Rezidencia smrti.

laptop, notebook, digitalizácia

V Istanbule balia počítače do fólie, do kabín lietadiel do USA nesmú

25.03.2017 17:35

Zákaz určitých elektronických prístrojov v kabínach mnohých dopravných lietadiel smerujúcich do Spojených štátov začal platiť v sobotu na letisku v Istanbule.

londýn, brexit, protest

Odporcovia brexitu demonštrovali v uliciach Londýna a Edinburghu

25.03.2017 17:33

Tisíce demonštrantov sa zhromaždili dnes v Londýne a Edinburghu, aby protestovali proti plánovanému vystúpeniu Británie z Európskej únie.