Neviete si nájsť čas na sex? Tieto zlaté tipy pomôžu!

Vysoké pracovné nasadenie, rodina, chod domácnosti, to všetko si vyžaduje čas. Preto majú ľudia vo vzťahu na sex omnoho menej času, ako v období puberty. Keď už môžu do sýtosti, akosi chýba čas na nežnosti. Obvykle to hryzie oboch partnerov a je vhodné to zmeniť pomocou niekoľkých zásad.

sex, vzťah, intimity
Najhoršou voľbou, ktorú môžete spraviť vo svojom sexuálnom živote, je odsúvanie túžby.
Autor:

Sex nie je všetko, ale ani práca

V živote je správne nájsť balans. Práca, peniaze, oddych, láska, hobby a ani sex sa nesmie dostať na perifériu záujmu. Je totiž rovnako silným pudom ako túžba po jedle. Preto ak budete sexuálne šťastie odsúvať, utrpí tým vaše telo, šťastie aj zdravie. Nájdite harmóniu a jednoducho si stanovte dvadsaťminútovku pre seba s partnerom aspoň dvakrát týždenne. Inak si partnerstvo a šťastie neudržíte.

Nečakajte so sexom

Najhoršou voľbou, ktorú môžete spraviť vo svojom sexuálnom živote, je odsúvanie túžby. Často príde na dvojicu vo chvíli, keď je neupratané, neožehlené, nenavarené. Sex by však nemal čakať, pretože vyprchá chuť a unavené telo stráca libido. Keď o desiatej zaľahnete do postele, málokto má chuť rozpútať ródeo. Spolužitiu by prospelo, ak by ostal riad po večeri v dreze a vy ste zaspali s uspokojenými chúťkami.

Čítajte aj tieto články:

Sex po hygiene

Je v princípe jedno, či po tej rannej, alebo po príchode z práce, v krajnom prípade aj večer, ak vás ešte nezmáha úplná únava. Dôvod je jednoduchý. Často si odopierame sex práve preto, že nie sme umytí a voňaví. Ak sa k sebe začnete túliť po sprchovaní, prakticky sa nemáte na čo vyhovárať. Rezervujte si na hygienu o pár minút viac času a uvidíte, koľko toho stihnete.

Naplánujte si milovanie

Rovnako ako rodičovské združenie, poradu, nákup, jednoducho niečo, čomu sa nedá vyhnúť. Dobre, uznávame, sú chvíle, keď v plánovanom čase nebude dosť libida ani na vyzlečenie. No tento čas striktne dodržiavajte, aj keby ste sa mali len objať, alebo sa držať za ruky. Partneri potrebujú byť spolu aj telesne, inak všetko škrípe a nič nefunguje.

Využite každú voľnú chvíľu

Je podľa vás niečo príjemnejšie ako milovanie dvoch ľudí, ktorí sa ľúbia? Ak sa na milostné hry pozriete touto optikou, okamžite zistíte, že sa môžete oddávať slastiam častejšie. Veď prečo si odpierať niečo také príjemné, dobré a chutné, keď sa z toho ani nepriberá?

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Súvisiace články:

sex, vzťah, problém

Nebaví vás sex s partnerom? Poznáme najčastejšie ženské dôvody!

23.03.2017 17:00

Môže to prísť znenazdajky, alebo z vás nadšenie pre milovanie vyprchá postupne a plynule. Zrazu však nemáte najmenšiu chuť na sex s partnerom.

hádka, kancelária

Päť príkladov, kedy má párová terapia zmysel

23.03.2017 09:30

Vzdávame sa všetci príliš rýchlo, keď sa vo vzťahu objavia problémy? Kedy má párová terapia zmysel a prečo na nej nie je nič trápne.

láska, vzťah, rande, romantika v prírode

Päť dôvodov, prečo partnerovi povedať každý deň: 'Ľúbim ťa!'

22.03.2017 17:00

Akoby sa z bežnej partnerskej komunikácie vytrácala neha, láska a slová lásky. Ľúbim ťa.

Marine Le Penová

Le Penová prehovorila pred zahraničným výborom ruskej dumy

24.03.2017 10:54

Marine Le Pen v piatok prehovorila pred zahraničným výborom ruskej Štátnej dumy.

vlak do rakuska, stanica, doprava,

Plánujú obnoviť vlakové spojenie Bratislavy s Rajkou a  Győrom

24.03.2017 10:33

Bratislava by mala mať od decembra tohto roka opäť medzinárodné vlakové spojenie medzi Petržalkou a Rajkou a Győrom v Maďarsku.

mladí, mladomanželia, pár, nový byt, bývanie, hypotéky, zariadenie domu, sťahovanie, renovácia

Do druhého piliera vstupuje len 30 % mladých ľudí

24.03.2017 10:32

Od zavedenia dobrovoľného vstupu do druhého piliera v roku 2008 vstúpilo do tohto systému len 30 % mladých ľudí prichádzajúcich na trh práce.

Theresa Mayová

Zverejnili video, na ktorom ochranka odvádza Mayovú z miesta útoku

24.03.2017 10:23

Britský denník The Sun zverejnil video, ktoré zobrazuje ako členovia ochranky odvádzajú do auta premiérku Theresu Mayovú počas stredajšieho teroristického útoku.