5 vecí, ktoré ženy urobia hneď po rozchode. Vy ste na tom ako?

Rozchod ženy prinúti na zmeny v živote. Ktoré to sú najčastejšie?

žena, cvičenie, posilňovňa
Ženie vás to po rozchode do telocvične?
Autor:

Odnesú to vlasy

V čase, keď vás opustil partner, zatúžite po radikálnej zmene. Môže to byť pomyselná bodka za predošlým životom. A zamerať sa na vlasy je zväčša prvé, čo ženy napadne. Rýchlo zamieria ku kaderníkovi, aby sa o ich vlasy postaral. Veľa žien znemí nielen dĺžku, ale aj farbu vlasov.

Rýchlo chudnúť

Budem krajšia, viac sexi, štíhlejšia. Veď on uvidí, koho opustil. Práve takto sa ženy „naštartujú“ na nové výzvy, čo sa zmeny životného štýlu týka. Začnú cvičiť, niektoré priam s posadnutosťou. Prečo nie! Posilňovňa je dobrá alternatíva. Drastická diéta však nie!

Okamžitý sex

Chcú zabudnúť, pomstiť sa, dokázať si, že je o ne záujem. Nech už je porozchodý dôvod akýkoľvek, sex s mužom, ktorý sa dostane do hľadáčika v prvé dni ich single života nenechá na seba zväčša dlho čakať.

Noví priatelia

Oveľa rýchlejšie po rozchode ženy nadväzujú nové priateľstvá. Samota ich nebaví a tak sa chcú zavabiť, vymaniť zo spomienok či prázdneho bytu. Hľadajú si nových kamarátov medzi kolegami, neodmietajú pozvvania na párty, robia maximum, aby sa dostali do spoločnsoti.

Všetko preč

Je to psychická očista. Darčeky, predmety spojené s bývalým partnerom, jeho zabudnuté oblečenie – všetko ide preč z dohľadu. Väčšine žien takéto „zbavenie sa spomienok“ v prvých momentoch po rozchode pomôže. Je to dobrá cesta, netreba sa utápať nad minulosťou, treba ju prijať a vykročiť vpred.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Súvisiace články:

sex, vzťah, intimity

Rýchly návod, ako zlepšiť potešenie zo sexu bez ohľadu na polohu

25.03.2017 11:00

Sexuálnu pozíciu vnímajte len ako prostriedok a nie hlavný zdroj potešenia. Koľko rozkoše si odnesiete z postele, nezáleží len od toho, ako si preložíte nohy.

láska, vzťah, problém, nevera

Podviedli ste partnera? Čo s tým urobiť?

24.03.2017 17:00

Či už ste skĺzli v rámci partnerskej dôvery do slepej uličky z nerozvážnosti, túžby, alebo omylom, to nikto riešiť nebude. Otázkou ostáva najmä vec svedomia.

sex, vzťah, problém

Nebaví vás sex s partnerom? Poznáme najčastejšie ženské dôvody!

23.03.2017 17:00

Môže to prísť znenazdajky, alebo z vás nadšenie pre milovanie vyprchá postupne a plynule. Zrazu však nemáte najmenšiu chuť na sex s partnerom.

Erdogan

Turecko podľa Erdogana môže usporiadať referendum o členstve v EÚ

25.03.2017 19:27

"Teraz nás 16. apríla čaká referendum a potom sa môžeme rozhodnúť, že urobíme ešte jedno, o prístupových rozhovoroch," povedal turecký prezident.

výstava, poprad,

Rezidencia smrti je obrazom nacistických hrôz

25.03.2017 19:20

Dvadsať nafotografovaných grafických obrazov tvorí výstavu pod názvom Rezidencia smrti.

laptop, notebook, digitalizácia

V Istanbule balia počítače do fólie, do kabín lietadiel do USA nesmú

25.03.2017 17:35

Zákaz určitých elektronických prístrojov v kabínach mnohých dopravných lietadiel smerujúcich do Spojených štátov začal platiť v sobotu na letisku v Istanbule.

londýn, brexit, protest

Odporcovia brexitu demonštrovali v uliciach Londýna a Edinburghu

25.03.2017 17:33

Tisíce demonštrantov sa zhromaždili dnes v Londýne a Edinburghu, aby protestovali proti plánovanému vystúpeniu Británie z Európskej únie.