5 vecí, ktoré ženy urobia hneď po rozchode. Vy ste na tom ako?

Rozchod ženy prinúti na zmeny v živote. Ktoré to sú najčastejšie?

žena, cvičenie, posilňovňa
Ženie vás to po rozchode do telocvične?
Autor:

Odnesú to vlasy

V čase, keď vás opustil partner, zatúžite po radikálnej zmene. Môže to byť pomyselná bodka za predošlým životom. A zamerať sa na vlasy je zväčša prvé, čo ženy napadne. Rýchlo zamieria ku kaderníkovi, aby sa o ich vlasy postaral. Veľa žien znemí nielen dĺžku, ale aj farbu vlasov.

Rýchlo chudnúť

Budem krajšia, viac sexi, štíhlejšia. Veď on uvidí, koho opustil. Práve takto sa ženy „naštartujú“ na nové výzvy, čo sa zmeny životného štýlu týka. Začnú cvičiť, niektoré priam s posadnutosťou. Prečo nie! Posilňovňa je dobrá alternatíva. Drastická diéta však nie!

Okamžitý sex

Chcú zabudnúť, pomstiť sa, dokázať si, že je o ne záujem. Nech už je porozchodý dôvod akýkoľvek, sex s mužom, ktorý sa dostane do hľadáčika v prvé dni ich single života nenechá na seba zväčša dlho čakať.

Noví priatelia

Oveľa rýchlejšie po rozchode ženy nadväzujú nové priateľstvá. Samota ich nebaví a tak sa chcú zavabiť, vymaniť zo spomienok či prázdneho bytu. Hľadajú si nových kamarátov medzi kolegami, neodmietajú pozvvania na párty, robia maximum, aby sa dostali do spoločnsoti.

Všetko preč

Je to psychická očista. Darčeky, predmety spojené s bývalým partnerom, jeho zabudnuté oblečenie – všetko ide preč z dohľadu. Väčšine žien takéto „zbavenie sa spomienok“ v prvých momentoch po rozchode pomôže. Je to dobrá cesta, netreba sa utápať nad minulosťou, treba ju prijať a vykročiť vpred.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Súvisiace články:

sex, vzťah, problém

Nebaví vás sex s partnerom? Poznáme najčastejšie ženské dôvody!

23.03.2017 17:00

Môže to prísť znenazdajky, alebo z vás nadšenie pre milovanie vyprchá postupne a plynule. Zrazu však nemáte najmenšiu chuť na sex s partnerom.

hádka, kancelária

Päť príkladov, kedy má párová terapia zmysel

23.03.2017 09:30

Vzdávame sa všetci príliš rýchlo, keď sa vo vzťahu objavia problémy? Kedy má párová terapia zmysel a prečo na nej nie je nič trápne.

láska, vzťah, rande, romantika v prírode

Päť dôvodov, prečo partnerovi povedať každý deň: 'Ľúbim ťa!'

22.03.2017 17:00

Akoby sa z bežnej partnerskej komunikácie vytrácala neha, láska a slová lásky. Ľúbim ťa.

Marine Le Penová

Le Penová prehovorila pred zahraničným výborom ruskej dumy

24.03.2017 10:54

Marine Le Pen v piatok prehovorila pred zahraničným výborom ruskej Štátnej dumy.

vlak do rakuska, stanica, doprava,

Plánujú obnoviť vlakové spojenie Bratislavy s Rajkou a  Győrom

24.03.2017 10:33

Bratislava by mala mať od decembra tohto roka opäť medzinárodné vlakové spojenie medzi Petržalkou a Rajkou a Győrom v Maďarsku.

mladí, mladomanželia, pár, nový byt, bývanie, hypotéky, zariadenie domu, sťahovanie, renovácia

Do druhého piliera vstupuje len 30 % mladých ľudí

24.03.2017 10:32

Od zavedenia dobrovoľného vstupu do druhého piliera v roku 2008 vstúpilo do tohto systému len 30 % mladých ľudí prichádzajúcich na trh práce.

Theresa Mayová

Zverejnili video, na ktorom ochranka odvádza Mayovú z miesta útoku

24.03.2017 10:23

Britský denník The Sun zverejnil video, ktoré zobrazuje ako členovia ochranky odvádzajú do auta premiérku Theresu Mayovú počas stredajšieho teroristického útoku.