Päť spôsobov, ako rýchlejšie dosiahnuť orgazmus!

Ženy aj muži okrem telesnej radosti a láskyplného spojenia túžia prirodzene po orgazme. Ženské pokolenie má však jednu nevýhodu.

sex, intimity, orgazmus
Po osamelej rozkoši vo dvojici všetko stihnete rýchlo a niekedy aj spoločne.
Autor:

Pre vrcholný pôžitok potrebujú štatisticky o pár minút viac ako muži. Preto vzniká erotický nesúlad. Ten sa dá zladiť tým, že partner vás počká, alebo jednoducho budete o niečo rýchlejšia.

Lepšie úvodné rituály

Na každú ženu aj vagínu platí niečo iné. Preto je na čase skoncovať s prudérnosťou a vysvetliť partnerovi, ako vám udrieť na strunku. Vôbec sa nemusíte obávať toho, že bude na vás pozerať v zlom svetle. Práve naopak. Konečne pochopí, čo vaše telo potrebuje a namiesto sladkých rečí vám poriadne hodí párkrát na zadok, alebo presne naopak. Veľmi veľa závisí od toho, ako vzrušená si líhate na chrbát. Dajte si tie pravé rituály a vyvrcholenie sa dostaví omnoho rýchlejšie.

Pohrajte sa tajne

Muži milujú, ak za nimi prídu ženy navnadené na milovanie. Preto je fajn, ak občas začnete s prípravou na sex bez partnera. Napríklad intímnym dráždením vo vani, alebo erotickou knihou, ktorá vás chytí nielen za srdce. Vaše telo veľmi rýchlo zabudne na starosti, problémy a naladí sa na vlny pôžitkov. Ak vo vás rastie vzrušenie pomocou vlastnej aktivity, je to krôčik k tomu, aby partner úspešne dokončil, čo ste začali.

Orgazmus ako predjedlo

Ženy sú na rozdiel od mužov multiorgazmické a platí, že ďalšie vyvrcholenie v poradí prichádza za kratší čas ako to prvé. Nebojte sa preto siahnuť si do rozkroku aj sama a pohrať sa s intímnou zónou. Málokedy sa uspokojíte až do tej miery, že nebudete chcieť pokračovať. Po osamelej rozkoši môžete ľahko presedlať aj na tú vo dvojici a všetko stihnete rýchlo a niekedy aj spoločne.

Čítajte viac o sexe a vzťahoch

Stimulujte sa viac

Nenechávajte všetko v rukách partnera a pustite sa do pomocnej stimulácie. Najviac žien dosahuje orgazmus dráždením klitorisu. To mnohé polohy neumožňujú, ale vytvárajú priestor, aby ste sa pohrali sama so sebou prstami. Túto časť milovania neopomínajte a práve vlastnou stimuláciou ovplyvníte, ako rýchlo vyvrcholíte.

Správne vôňa

S orgazmom má dočinenia aj správna vôňa. Niektorá ho vie oddialiť, iná urýchliť. Ak chcete intenzívnejšiu rozkoš, stavte na pačuli a ylang ylang. Stačí pár kvapiek do vodnej lampy a zacítite úplne iný rozmer milovania ako doteraz.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Súvisiace články:

sex, vzťah, problém

Nebaví vás sex s partnerom? Poznáme najčastejšie ženské dôvody!

23.03.2017 17:00

Môže to prísť znenazdajky, alebo z vás nadšenie pre milovanie vyprchá postupne a plynule. Zrazu však nemáte najmenšiu chuť na sex s partnerom.

hádka, kancelária

Päť príkladov, kedy má párová terapia zmysel

23.03.2017 09:30

Vzdávame sa všetci príliš rýchlo, keď sa vo vzťahu objavia problémy? Kedy má párová terapia zmysel a prečo na nej nie je nič trápne.

láska, vzťah, rande, romantika v prírode

Päť dôvodov, prečo partnerovi povedať každý deň: 'Ľúbim ťa!'

22.03.2017 17:00

Akoby sa z bežnej partnerskej komunikácie vytrácala neha, láska a slová lásky. Ľúbim ťa.

Marine Le Penová

Le Penová prehovorila pred zahraničným výborom ruskej dumy

24.03.2017 10:54

Marine Le Pen v piatok prehovorila pred zahraničným výborom ruskej Štátnej dumy.

vlak do rakuska, stanica, doprava,

Plánujú obnoviť vlakové spojenie Bratislavy s Rajkou a  Győrom

24.03.2017 10:33

Bratislava by mala mať od decembra tohto roka opäť medzinárodné vlakové spojenie medzi Petržalkou a Rajkou a Győrom v Maďarsku.

mladí, mladomanželia, pár, nový byt, bývanie, hypotéky, zariadenie domu, sťahovanie, renovácia

Do druhého piliera vstupuje len 30 % mladých ľudí

24.03.2017 10:32

Od zavedenia dobrovoľného vstupu do druhého piliera v roku 2008 vstúpilo do tohto systému len 30 % mladých ľudí prichádzajúcich na trh práce.

Theresa Mayová

Zverejnili video, na ktorom ochranka odvádza Mayovú z miesta útoku

24.03.2017 10:23

Britský denník The Sun zverejnil video, ktoré zobrazuje ako členovia ochranky odvádzajú do auta premiérku Theresu Mayovú počas stredajšieho teroristického útoku.