Čo robia ženy, ktoré chlap nikdy nepodvedie, inak ako ostatné?

Nie sú najkrajšie na svete, ani nemajú kuchyňu ocenenú Michelinskými hviezdičkami. Neskrývajú v skrini arzenál sex shopu, ani nie sú bez chyby.

sex, vzťah, intimity, láska
Buďte vnútorne bláznivé, tvorivé a nenechajte sa zožuť pragmatizmom.
Autor:

Napriek tomu niektoré ženy chlap nikdy nemá potrebu podviesť. V čom sú ich tajomstvá?

Počúvajú

Mužov obvykle chápeme ako tých, ktorí hovoria menej. Tak ich berú však hlavne ženy a preto koluje v spoločnosti názor, že muž je práve ten, ktorý je na strane poslucháča. Lenže práve muži, ktorých partnerka počúva, nemajú pocit, že musia hľadať inú poslucháčku. Žien, ktoré vedia pochopiť aj nežnú mužskú dušu, je skutočne málo a preto sú vzácne. Muži to dobre vedia.

Sexuálne otvorené

V praxi to znamená, že majú sex rady a majú rady samé seba. Namiesto toho, aby hľadali zálety, pracujú na tom, aby bol partner s nimi spokojný. Súzvuk v posteli nie je vecou náhody, ale poctivej aj dlhodobej práce aj napredovania. Ak je žena otvorená nežnostiam, skúšaniu a dostatočne eroticky založená, muž nemá dôvod meniť. Pretože vie, že pokus mimo by mohol byť poriadnym krokom vedľa.

Usmievajú sa

Znie to zvláštne, ale muži omnoho menej podvádzajú ženy, ktoré sa usmievajú. Tie večne namosúrené, nahnevané a nepríjemné si priam koledujú, aby chlap vyhľadal hrejivejšiu dušu. Skúste sa viac úprimne usmievať. Môžete byť vtedy omnoho menej podozrievavé.

Čítajte viac o sexe a vzťahoch

Dôverujú

Na mužov neplatí žiarlivosť ani prenasledovanie. Sloboda a dôvera sú kľúčové. Dovoľte mu to, na čo majú iné ťažké srdce a on pochopí, že je omnoho ťažšie zradiť dôveru, ako prekročiť hranice, ktoré boli navyše vytýčené bez jeho súhlasu. Niekedy muži podvádzajú doslova na truc. Milujúcu ženu, ktorá im však dáva dostatok slobody nepodvádzajú. Nechcú sklamať dôveru v nich samých. Budú radšej hrdinami ako tými, čo zneužívajú dobrotu.

Nestratili svoje dieťa

Sú vnútorne bláznivé, tvorivé a nenechali sa zožuť pragmatizmom. Chlapi sú až do dôchodku v niečom ako malé deti a celý život budú hľadať „detskú“ kamošku. Žiadny podvod nehrozí babám, čo sú spontánne detsky pojašené a hravé. Vtedy to dvojici extrémne ladí a všetci im môžu závidieť ich vzťah. Dôvodom je len to, že v istých veciach nechceli vyrásť na tých „škaredých dospelých“.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Súvisiace články:

sex, vzťah, problém

Nebaví vás sex s partnerom? Poznáme najčastejšie ženské dôvody!

23.03.2017 17:00

Môže to prísť znenazdajky, alebo z vás nadšenie pre milovanie vyprchá postupne a plynule. Zrazu však nemáte najmenšiu chuť na sex s partnerom.

hádka, kancelária

Päť príkladov, kedy má párová terapia zmysel

23.03.2017 09:30

Vzdávame sa všetci príliš rýchlo, keď sa vo vzťahu objavia problémy? Kedy má párová terapia zmysel a prečo na nej nie je nič trápne.

láska, vzťah, rande, romantika v prírode

Päť dôvodov, prečo partnerovi povedať každý deň: 'Ľúbim ťa!'

22.03.2017 17:00

Akoby sa z bežnej partnerskej komunikácie vytrácala neha, láska a slová lásky. Ľúbim ťa.

Marine Le Penová

Le Penová prehovorila pred zahraničným výborom ruskej dumy

24.03.2017 10:54

Marine Le Pen v piatok prehovorila pred zahraničným výborom ruskej Štátnej dumy.

vlak do rakuska, stanica, doprava,

Plánujú obnoviť vlakové spojenie Bratislavy s Rajkou a  Győrom

24.03.2017 10:33

Bratislava by mala mať od decembra tohto roka opäť medzinárodné vlakové spojenie medzi Petržalkou a Rajkou a Győrom v Maďarsku.

mladí, mladomanželia, pár, nový byt, bývanie, hypotéky, zariadenie domu, sťahovanie, renovácia

Do druhého piliera vstupuje len 30 % mladých ľudí

24.03.2017 10:32

Od zavedenia dobrovoľného vstupu do druhého piliera v roku 2008 vstúpilo do tohto systému len 30 % mladých ľudí prichádzajúcich na trh práce.

Theresa Mayová

Zverejnili video, na ktorom ochranka odvádza Mayovú z miesta útoku

24.03.2017 10:23

Britský denník The Sun zverejnil video, ktoré zobrazuje ako členovia ochranky odvádzajú do auta premiérku Theresu Mayovú počas stredajšieho teroristického útoku.