Milý, citlivý a hlavne dobrý milenec! Muž v znamení ryby

Môže sa hrať na drsného, koľko chce - muž, narodený v znamení ryby (druhá polovica februára, prvá polovica marca) je citlivý a táto citlivosť ho aj tak zakaždým prevalcuje.

ryba, znamenie ryby
Ryba je tichá, tajomná a večne snívajúca. Aj romantická...
Autor:

Uzmierenie s rybou chutí

Najlepšie sa to prejaví po hádke, len čo si uvedomí, že svoju polovičku zranil. Urobí všetko preto, aby tento spor urovnal a použije na to všetky svoje „rybacie“ zbrane. Citlivosť nadovšetko! Žene to samozrejme imponuje. Rada sa háda, lebo uzmierenie s rybou tak chutí…

Snívam ráááád

Keď muža-ryby opisujú astrológovia, zhodnú sa okrem prehnanej citlivosti aj na ďalšej charakteristickej črte, a tou je snívanie. Nikto nesníva radšej, ako práve rybička. A robí to kedykoľvek – aj pri práci. Častejšie však doma. Potrebuje svoj pokoj, vyložiť nohy na stôl alebo aspoň na gauč a zahĺbiť sa do svojho imaginárneho sveta. Tam je doma, tam to pozná, tam je rád!

Veľký romantik

Hoci možno mužov v znamení ryby zaradiť skôr k cholerikom ako k flegmatikom, na okolie pôsobia milo a sú veľmi priateľskí. Ženy ohúri aj ich zmysel pre romantiku. Tento muž nemá problém s oslavovaním Valentína, dokonca sám prichádza s originálnymi nápadmi. Ale pozor, keďže v názoroch je nestály, v citoch má občas poriadny hokej a dlhšie mu trvá, kým uzná, že ste preňho tá pravá.

Detail: Vynikajúci milenec!

Aby ste skutočne pochopili tohto muža, musíte si predstaviť štupeľ zo šampanského. Môže vystreliť a pár dní ho neuvidíte. Taký je tento muž. Chce si robiť, čo chce, žena pri ňom veľakrát nevie, na čom je, pretože on sa zvykne (rád) vracať. Pozitívne je, že nežiarli, dá svojej polovičke toľko slobody, koľko sa jej žiada. A… je vynikajúci milenec!

Čítajte viac o iných znameniach

Súvisiace články:

sex, vzťah, problém

Nebaví vás sex s partnerom? Poznáme najčastejšie ženské dôvody!

23.03.2017 17:00

Môže to prísť znenazdajky, alebo z vás nadšenie pre milovanie vyprchá postupne a plynule. Zrazu však nemáte najmenšiu chuť na sex s partnerom.

hádka, kancelária

Päť príkladov, kedy má párová terapia zmysel

23.03.2017 09:30

Vzdávame sa všetci príliš rýchlo, keď sa vo vzťahu objavia problémy? Kedy má párová terapia zmysel a prečo na nej nie je nič trápne.

láska, vzťah, rande, romantika v prírode

Päť dôvodov, prečo partnerovi povedať každý deň: 'Ľúbim ťa!'

22.03.2017 17:00

Akoby sa z bežnej partnerskej komunikácie vytrácala neha, láska a slová lásky. Ľúbim ťa.

Marine Le Penová

Le Penová prehovorila pred zahraničným výborom ruskej dumy

24.03.2017 10:54

Marine Le Pen v piatok prehovorila pred zahraničným výborom ruskej Štátnej dumy.

vlak do rakuska, stanica, doprava,

Plánujú obnoviť vlakové spojenie Bratislavy s Rajkou a  Győrom

24.03.2017 10:33

Bratislava by mala mať od decembra tohto roka opäť medzinárodné vlakové spojenie medzi Petržalkou a Rajkou a Győrom v Maďarsku.

mladí, mladomanželia, pár, nový byt, bývanie, hypotéky, zariadenie domu, sťahovanie, renovácia

Do druhého piliera vstupuje len 30 % mladých ľudí

24.03.2017 10:32

Od zavedenia dobrovoľného vstupu do druhého piliera v roku 2008 vstúpilo do tohto systému len 30 % mladých ľudí prichádzajúcich na trh práce.

Theresa Mayová

Zverejnili video, na ktorom ochranka odvádza Mayovú z miesta útoku

24.03.2017 10:23

Britský denník The Sun zverejnil video, ktoré zobrazuje ako členovia ochranky odvádzajú do auta premiérku Theresu Mayovú počas stredajšieho teroristického útoku.