Odhalené! Tento deň je ako stvorený pre neverníkov

Spoznajte dátum, ktorý priam nabáda k milostnej aférke. A položte si otázku, prečo...

nevera, vzťah, problém
A nevera je tu!
Autor:

Ročné obdobie, mesiac či dokonca deň v týždni, ktorý najviac nabáda k nevere? Byť podvádzanou ženou je bolestivé. A bolo by fajn, keby sme sa vo vzťahu nedopracovali k niečomu takému. Občas s tým však nič nenarobíme a partner nás už len postaví pred hotovú vec – podviedol som ťa. Kedy sa s touto vetou ženy stetávajú najčastejšie? Alebo, ktorý deň je tým, počas ktorého neverníci najviac ožijú?

Na túto otázku hľadali odpoveď na zoznamovacom portáli „IllicitEncou­nters.com“. A prišli na zaujímavé zistenie. Existuje nielen mesiac, ale dokonca aj presný dátum, kedy sú ľudia najčastejjšie neverní. Tým dňom je podĺa spomínaného portálu 18. november. Počas tohto dňa sa na spomínaný portál prihlási o 30 percent viac ľudí ako inokedy. Do prieskumu sa zapojilo 300 ľudí navštevujúcich spomínaný portál, ktorí žijú v stálych vzťahoch. Ale popri tom priznali, že vyhľadávajú aférky.

Hovorca portálu tento dátum vysvetlil slovami, že pre ľudí ide zrejme o „poslednú“ možnosť užiť si mimo zväzku pred stresujúcim obdobím sviatkov. Potom sa už od rodinného krbu dostáva oveĺa ťažšie. A tak neverníci konajú práve koncom novembra!

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Súvisiace články:

sex, vzťah, problém

Nebaví vás sex s partnerom? Poznáme najčastejšie ženské dôvody!

23.03.2017 17:00

Môže to prísť znenazdajky, alebo z vás nadšenie pre milovanie vyprchá postupne a plynule. Zrazu však nemáte najmenšiu chuť na sex s partnerom.

hádka, kancelária

Päť príkladov, kedy má párová terapia zmysel

23.03.2017 09:30

Vzdávame sa všetci príliš rýchlo, keď sa vo vzťahu objavia problémy? Kedy má párová terapia zmysel a prečo na nej nie je nič trápne.

láska, vzťah, rande, romantika v prírode

Päť dôvodov, prečo partnerovi povedať každý deň: 'Ľúbim ťa!'

22.03.2017 17:00

Akoby sa z bežnej partnerskej komunikácie vytrácala neha, láska a slová lásky. Ľúbim ťa.

Marine Le Penová

Le Penová prehovorila pred zahraničným výborom ruskej dumy

24.03.2017 10:54

Marine Le Pen v piatok prehovorila pred zahraničným výborom ruskej Štátnej dumy.

vlak do rakuska, stanica, doprava,

Plánujú obnoviť vlakové spojenie Bratislavy s Rajkou a  Győrom

24.03.2017 10:33

Bratislava by mala mať od decembra tohto roka opäť medzinárodné vlakové spojenie medzi Petržalkou a Rajkou a Győrom v Maďarsku.

mladí, mladomanželia, pár, nový byt, bývanie, hypotéky, zariadenie domu, sťahovanie, renovácia

Do druhého piliera vstupuje len 30 % mladých ľudí

24.03.2017 10:32

Od zavedenia dobrovoľného vstupu do druhého piliera v roku 2008 vstúpilo do tohto systému len 30 % mladých ľudí prichádzajúcich na trh práce.

Theresa Mayová

Zverejnili video, na ktorom ochranka odvádza Mayovú z miesta útoku

24.03.2017 10:23

Britský denník The Sun zverejnil video, ktoré zobrazuje ako členovia ochranky odvádzajú do auta premiérku Theresu Mayovú počas stredajšieho teroristického útoku.