Erotické superhry, ktorými si môžete okoreniť už dnešný večer!

Nakúpiť erotické doplnky a hračky od výmyslu sveta vie každý. Byť eroticky hravým bez veľkých príprav je ale výsada tých, čo si sex naozaj užívajú. Zaraďte sa medzi tieto šťastné dvojice už dnes.

Kde sa plnia erotické sny?
V každom druhom filme sa za dobrý sex považujete úvod, pri ktorom lietajú gombíky zo šiat.
Autor:

Namaľujete sa

Dokonca niekedy stačí len poriadne vyzývavý rúž. Aj taký, ktorý by ste si na ulicu nedali. Mužom sa na ženách obvykle páči výrazné a zmyselné líčenie, ale nie vždy majú možnosť sa ním potešiť. Eroticky ich stimulujú práve výraznejšie pery, a tak smelo do toho. Dokonca im nebude prekážať, ak narúžovanými ústami necháte stopy po celom penise. Je to skutočne zábavné a rajcovné.

Správna vôňa

Byť čistou je pri milovaní základom, ale byť voňavou je hravým a skvelým bonusom. Aj muži, rovnako ako ženy, vnímajú opačné pohlavie cez zmysel čuchu. Navoňajte sa do postele. Príďte nahá, zahalená iba jeho obľúbenou vôňou. Nechajte ho vnímať silu vášho parfumu a uvidíte tú erekciu.

Čítajte viac

Trochu divokosti

V každom druhom filme sa za dobrý sex považujete úvod, pri ktorom lietajú gombíky zo šiat. Nemusíte to doma hrať tak dramaticky, ale určite nájdete blúzku, ktorú už nenosíte, šaty, ktoré nechcete, alebo pančuchy, na ktorých sa pustilo očko. Skúste to drsne a nechajte zo seba postrhávať šaty, nohavičky, rozdriapať pančuchy. Je to živočíšne, divoké a verte či nie, v oboch vás to prebudí volanie prírody ako divoké tamtamy. Za pár okamihov sa zmeníte na divoké sexuálne šelmy. Rozhodne treba skúsiť.

Nuda večer

Nudiť sa nebudete. Pokojne pridajte na kúrení a vyzlečte sa. Nahí spolu pozerajte televízor, dajte si večeru a sami uvidíte, ako budete po sebe pokukovať. Len tak jedným očkom a o chvíľu zacítite prvé topenie medzi nohami a zazriete partnerovu erekciu stúpať do výšin. Nevrhnite sa však na seba hneď. Doprajte si aspoň pár desiatok minút v nudistickom štýle. Uvidíte, ako vás to rozpáli pred milovaním.

Prekvapivá šelma

Zaútočte, keď to najmenej čaká. Vojdite k nemu nahá, alebo v erotickom kostýmčeku. Využite možnosť, keď ho prekvapíte pri umývaní zubov, v sprche, alebo pokojne aj keď príde domov z práce. Nedajte si nohavičky pri príprave večere a ukážte mu, že viete byť zvodnou aj v zástere. Takáto hra vie poriadne zamávať so stereotypom.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Súvisiace články:

znamenie ryby, ryby

Žena v znamení ryby - romantička, čo vybuchuje ako sopka

20.02.2017 13:00

Astrológovia hovoria o tomto znamení ako o jednom z najjemnejších - a to nielen, keď hovoríme o ženách.

zena, smutok, tyranie

Váš drahý nie je bez minulosti! Ale neriešte ju stále dookola

20.02.2017 11:00

Váš partner má za sebou niekoľko vzťahov, rovnako ako vy. No zatiaľ, čo on sa vašou minulosťou netrápi, vy po jeho predošlom živote stále pátrate.

rozvod, rozchod, hádka

Sľubný začiatok, rýchly koniec! Láska z toho nebude

19.02.2017 11:00

Prvé dni či týždne bol z vás celkom unesený. Ako však čas plynie, jeho nadšenie stráca na intenzite.

Transpetrol

Transpetrol chce vybudovať nové nádrže na ropu

20.02.2017 14:07

Slovensko bude mať nové skladovacie nádrže na ropu. V levickom okrese v obci Tupá plánuje Transpetrol vybudovať dve nové nádrže.

Pence, Kaine

USA žiadajú, aby Rusko plnilo svoje záväzky z Minska

20.02.2017 13:57

Spojené štáty nemenia pohľad na ukrajinskú krízu, povedal americký viceprezident Mike Pence.

deti, školy, krúžky, aktivity, futbal, šport, školáci

Vzdelávacie poukazy budú nahradené príspevkami

20.02.2017 13:30

Koniec vzdelávacích poukazov? Zrušenie poukážok, cez ktoré sa financujú krúžky a iné záujmové aktivity školákov, navrhuje ministerstvo školstva v novele zákona.

graf, počítač, kancelária, neziskovka, žena, sekretárka, čísla, účtovník,

Nemecký inštitút: Voľný obchod s Ruskom by prospel celej EÚ

20.02.2017 13:16

Zóna voľného obchodu medzi Európskou úniou, Ruskom a ďalšími štátmi eurázijského regiónu by priniesla ekonomické výhody.