Erotické superhry, ktorými si môžete okoreniť už dnešný večer!

Nakúpiť erotické doplnky a hračky od výmyslu sveta vie každý. Byť eroticky hravým bez veľkých príprav je ale výsada tých, čo si sex naozaj užívajú. Zaraďte sa medzi tieto šťastné dvojice už dnes.

Kde sa plnia erotické sny?
V každom druhom filme sa za dobrý sex považujete úvod, pri ktorom lietajú gombíky zo šiat.
Autor:

Namaľujete sa

Dokonca niekedy stačí len poriadne vyzývavý rúž. Aj taký, ktorý by ste si na ulicu nedali. Mužom sa na ženách obvykle páči výrazné a zmyselné líčenie, ale nie vždy majú možnosť sa ním potešiť. Eroticky ich stimulujú práve výraznejšie pery, a tak smelo do toho. Dokonca im nebude prekážať, ak narúžovanými ústami necháte stopy po celom penise. Je to skutočne zábavné a rajcovné.

Správna vôňa

Byť čistou je pri milovaní základom, ale byť voňavou je hravým a skvelým bonusom. Aj muži, rovnako ako ženy, vnímajú opačné pohlavie cez zmysel čuchu. Navoňajte sa do postele. Príďte nahá, zahalená iba jeho obľúbenou vôňou. Nechajte ho vnímať silu vášho parfumu a uvidíte tú erekciu.

Čítajte viac

Trochu divokosti

V každom druhom filme sa za dobrý sex považujete úvod, pri ktorom lietajú gombíky zo šiat. Nemusíte to doma hrať tak dramaticky, ale určite nájdete blúzku, ktorú už nenosíte, šaty, ktoré nechcete, alebo pančuchy, na ktorých sa pustilo očko. Skúste to drsne a nechajte zo seba postrhávať šaty, nohavičky, rozdriapať pančuchy. Je to živočíšne, divoké a verte či nie, v oboch vás to prebudí volanie prírody ako divoké tamtamy. Za pár okamihov sa zmeníte na divoké sexuálne šelmy. Rozhodne treba skúsiť.

Nuda večer

Nudiť sa nebudete. Pokojne pridajte na kúrení a vyzlečte sa. Nahí spolu pozerajte televízor, dajte si večeru a sami uvidíte, ako budete po sebe pokukovať. Len tak jedným očkom a o chvíľu zacítite prvé topenie medzi nohami a zazriete partnerovu erekciu stúpať do výšin. Nevrhnite sa však na seba hneď. Doprajte si aspoň pár desiatok minút v nudistickom štýle. Uvidíte, ako vás to rozpáli pred milovaním.

Prekvapivá šelma

Zaútočte, keď to najmenej čaká. Vojdite k nemu nahá, alebo v erotickom kostýmčeku. Využite možnosť, keď ho prekvapíte pri umývaní zubov, v sprche, alebo pokojne aj keď príde domov z práce. Nedajte si nohavičky pri príprave večere a ukážte mu, že viete byť zvodnou aj v zástere. Takáto hra vie poriadne zamávať so stereotypom.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Súvisiace články:

láska, vzťah, problém, nevera

Podviedli ste partnera? Čo s tým urobiť?

24.03.2017 17:00

Či už ste skĺzli v rámci partnerskej dôvery do slepej uličky z nerozvážnosti, túžby, alebo omylom, to nikto riešiť nebude. Otázkou ostáva najmä vec svedomia.

sex, vzťah, problém

Nebaví vás sex s partnerom? Poznáme najčastejšie ženské dôvody!

23.03.2017 17:00

Môže to prísť znenazdajky, alebo z vás nadšenie pre milovanie vyprchá postupne a plynule. Zrazu však nemáte najmenšiu chuť na sex s partnerom.

hádka, kancelária

Päť príkladov, kedy má párová terapia zmysel

23.03.2017 09:30

Vzdávame sa všetci príliš rýchlo, keď sa vo vzťahu objavia problémy? Kedy má párová terapia zmysel a prečo na nej nie je nič trápne.

Benjamín Netanjahu

Izrael ignoruje zákaz BR OSN k výstavbe osád

25.03.2017 08:19

Izrael ignoruje decembrovú požiadavku rady, aby prestal s výstavbou osád na okupovaných palestínskych územiach.

Rím, stíhačky, trails

Stovky novinárov štrajkujú pri príležitosti Rímskeho summitu

25.03.2017 08:07

Stovky novinárov pracujúcich pre viacero talianskych médií ohlásili v piatok, že dnes vstúpia do štrajku.

Lyon, atentát

Pri streľbe v Lille utrpeli zranenia traja ľudia

25.03.2017 08:03

Traja ľudia utrpeli v piatok v noci zranenia pri streľbe v meste Lille na severe Francúzska.

počasie, pes, človek, lavička

Pred nami je zmena počasia a aj času

25.03.2017 08:00

Víkend zmien. Aj takto by sa dalo charakterizovať, čo sa nás čaká v sobotu a nedeľu.