Stále mama Kristína Farkašová: Dcéry sú moje najlepšie kamarátky

Herečka Kristína Farkašová je dvojnásobnou mamou. Napísala o tom knihu. A teraz aj druhú. Prezradila, že v jej živote sa medzitým veľa zmenilo.

Kristína Farkašová
Kristína Farkašová a jej knižnou novinkou Stále som mama.
Autor:

Viac

„Matilda a Ela sa od vydania prvej knižky úplne zmenili," uviedla na krste publikácie Stále som mama, ktorá mapuje obdobie od dovŕšenia druhých narodenín svojich dcér až po ich nástup do škôlky.

„Sú to parťáčky, samostatné bytosti, sú to moje najlepšie kamarátky, s ktorými strašne veľa cestujeme, bez akýchkoľvek prekážok a ktoré majú debilný zmysel pre humor. Stále síce dlho trvá, kým ich uspím – to sa jediné nezmenilo, ale inak je to úplne geniálne,“ vymenovala so smiechom 34-ročná dcéra známeho herca Borisa Farkaša.

Ako ešte v novembri minulého roka uviedla pre Pravda.sk, materstvo je podľa nej výnimočná vec. "Nikoho zázračnejšieho ako mamy nepoznám. „Vytvoria“ za 9 mesiacov vo svojom brušku človiečika. Sú to osoby, ktoré majú v istom životnom období v tele ďalšie srdce,“ opísala spokojná mama Farkašová.

Materská dovolenka však rozhodne nie je prechádzka ružovou záhradou. „Zvládnuť ju môžete výlučne s poriadnou dávkou humoru, nadhľadu a sebairónie,“ komentovala herečka, ktorá sa pred časom rozišla so svojím partnerom a otcom detí Jurajom Hajdinom.

Rozchod potvrdila médiám minulý rok v decembri, ale údajne netvorili pár už dlhšie. Farkašová starostlivosť o dve ratolesti zvláda zatiaľ bez problémov. A práve vďaka deťom s Hajdinom aj udrživajú priateľský vzťah.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
bábätko, vankúš, cumlík

Večerné rituály, ktoré pomôžu bábätku zaspať

15.02.2017 15:00

Uspať malé dieťa môže dať rodičom poriadne zaspať. Spievanie či jemná masáž dokážu pomôcť.

deti, dojčenie

Dojčíte bábätko? O týchto bylinkách by ste mali vedieť

13.02.2017 13:00

Pitím bylinkových čajov môžete pomôcť vášmu bábätku, ak ho trápia menšie problémy.

deti, jasličky, jasle, hranie

Žiarlivosť medzi súrodencami - čo môžete robiť

10.02.2017 09:00

Keď sa na svet prihlási mladší súrodenec, musí si ten straší zvyknúť na fakt, že o pozornosť všetkých naokolo sa musí deliť. A to nemusí byť príjemné.

Transpetrol

Transpetrol chce vybudovať nové nádrže na ropu

20.02.2017 14:07

Slovensko bude mať nové skladovacie nádrže na ropu. V levickom okrese v obci Tupá plánuje Transpetrol vybudovať dve nové nádrže.

Pence, Kaine

USA žiadajú, aby Rusko plnilo svoje záväzky z Minska

20.02.2017 13:57

Spojené štáty nemenia pohľad na ukrajinskú krízu, povedal americký viceprezident Mike Pence.

deti, školy, krúžky, aktivity, futbal, šport, školáci

Vzdelávacie poukazy budú nahradené príspevkami

20.02.2017 13:30

Koniec vzdelávacích poukazov? Zrušenie poukážok, cez ktoré sa financujú krúžky a iné záujmové aktivity školákov, navrhuje ministerstvo školstva v novele zákona.

graf, počítač, kancelária, neziskovka, žena, sekretárka, čísla, účtovník,

Nemecký inštitút: Voľný obchod s Ruskom by prospel celej EÚ

20.02.2017 13:16

Zóna voľného obchodu medzi Európskou úniou, Ruskom a ďalšími štátmi eurázijského regiónu by priniesla ekonomické výhody.