Prvé lúče slnka pozvite do bytu! Potešia žlté drobnosti

S príchodom nového ročného obdobia si malú zmenu žiada aj váš byt. Pestré jarné dekorácie prinesú do interiéru slnečné lúče.

Žltá farba môže v interiéri pôsobiť odvážne, ak sa však rozhodnete len pre menšie dekorácie, chybu nespravíte. Aj menej odvážne „dizajnérky“ si medzi množstvom predmetov v rôznych odtieňoch žltej nájdu takú, ktorá vyhovuje celkovému dizajnu bytu či domu.

Drobné žlté dekorácie, KIK
Drobné žlté dekorácie, KIK
Textílie nestoja veľa peňazí, ale vďaka nim vyčarujete v miestnosti výraznú zmenu. S príchodom jari sa priam pýtajú na pohovku nové vankúše, ktoré v tomto prípade môžete ladiť práve v odtieňoch žltej.
Obliečky na vankúše, KIK
Obliečky na vankúše, KIK

Aj maličkosti na kuchynský stôl presvedčia, že jar a jej farby už klopú na dvere. Fľaše na vodu či poháre a obrusy sú tými predmetmi, s ktorými sa viete v kuchynu pohrať.

Fľaša na vodu, Bonami.sk
Fľaša na vodu, Bonami.sk
Pre odvážnejších sú tu aj menšie kusy nábytku, ako stoličky či taburetky, ktorých žltú farbu v interiéri neprehliadnete. Ak zvolíte požadovaný odtieň, vytvoríte zaujímavé kombinácie hoci aj vo vašej obývačke.
© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
Evanjelická DIAKONIA ECAV na Slovensku

Evanjelická DIAKONIA ECAV na Slovensku

30.03.2017 22:55

Evanjelická diakonia sa v rámci svojej činnosti a pôsobnosti zaoberá sociálno-diakonickou prácou, ktorú poskytuje pre rôzne sociálne skupiny.

Bašár Asad

Pre Trumpovu administratívu nie je prioritou Asadov odchod

30.03.2017 22:55

Spojené štáty už nebudú v rámci snáh o urovnanie konfliktu v Sýrii prioritne trvať na odchode sýrskeho prezidenta Bašára Asada.

Južná Kórea, Pak Kun-hje

Južná Kórea vydala zatykač na zosadenú prezidentku

30.03.2017 21:37

Juhokórejský súd vydal zatykač na zosadenú prezidentku Pak Kun-hje, ktorá čelí obvineniam z úplatkárstva, zneužitia právomocí a vyzradenia štátneho tajomstva.

dolára, peniaze, bankovky

CBO: Verejný dlh USA vzrastie za 30 rokov na dvojnásobok

30.03.2017 20:50

Americký verejný dlh vzrastie pri platnosti súčasných zákonov o daniach a výdavkoch po 30 rokoch na 150 percent ročného výkonu ekonomiky.